KP SUKCES Chorzów

       









Koszulka kibica 20zł

Czepek KP Sukces 20zł
824 sierpnia 2016


STRONIE ŚLĄSKIE 2016 - NOWE ZDJĘCIA W GALERII

W galerii kolejne zdjęcia z obozu.


Galeria (V).




23 sierpnia 2016


ROZPOCZYNAMY NOWY SEZON 2016/2017

Informujemy, że zajęcia na basenach rozpoczynamy od 2 września (piątek).

Harmonogram treningów na basenie Hajduki odbywać się będzie w następujących dniach:

poniedziałek 15:30-17:00
wtorek 15:30-17:00
środa 15:30-17:00
czwartek 15:30-17:00
piątek 15:30-17:00
sobota 11:00-13:00 (pierwsze półrocze)

Trenerami, którzy będą prowadzili zajęcia od poniedziałku do piątku są:

Pan Wojciech Ościłowicz (którego część dzieci miała przyjemność poznać na obozie pływackim w Stroniu Śląskim) oraz:

Pani Magda Trzaskowska.


Sobotni trening będzie prowadzony przez Panią Olgę Niemczyk i jest przeznaczony dla grupy zaawansowanej.

Na Basenie Miejskim treningi będą odbywać się we wszystkie dni tygodnia w poszczególnych godzinach:

poniedziałek 16:00-17:45
wtorek 16:00-17:45
środa 16:00-17:45
czwartek 16:00-17:45
piątek 18:00-19:30
sobota 11:00-13:00 (drugie półrocze)

Trenerem, który będzie prowadził zajęcia na tym basenie jest Pani Olga Niemczyk.
Serdecznie zapraszamy!

W tym roku została ujednolicona składka klubowa dla wszystkich zawodników naszego klubu trenujących na basenie na Hajduki oraz na basenie Miejskim i wynosi: 70zł./m-c. Płatne do 20-go każdego miesiąca.

Na początku miesiąca każde dziecko otrzyma komplet dokumentów który trzeba będzie wypełnić, podpisać i oddać do klubu, będzie to umowa, deklaracja oraz wykaz lekarzy sportowych.


22 sierpnia 2016


STRONIE 2016 - Mafia ;)





19 sierpnia 2016


TRENINGI 22-31.08.2016

Od poniedziałku (22 sierpnia) do końca miesiąca odbeda się dla chętnych zajęcia na basenie Hajduki w godzinach od 15.00 do 17.00

Koszt wejścia na basen pokrywają rodzice (cena biletu dwie godziny zegarowe 11,00 złotych).

Istnieje możliwość poznania nowego trenera, który częściowo będzie prowadził zajęcia.
Zajęcia z inicjatywy trenerów, dlatego nie są obowiązkowe.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń:
pod telefonem 503-483-817 w godzinach wieczornych.



19 sierpnia 2016


OBÓZ - PODZIEKOWANIA

KP SUKCES składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włożyli serce i trud w zorganizowanie obozu dla naszych pływaków w Stroniu Śląskim.
Podziękowania również dla wspaniałych opiekunów za wytrwałość, wielką cierpliwość i okazane dobre serce dla naszych zawodników.

Specjalne podziękowania dla firmy Palm Reisen za udostępnienie naszym zawodnikom bardzo luksusowego autokaru, którym mogli podróżować.

Mamy nadzieję, że wszystkim uczestnikom obozu bardzo się podobało. Wypoczęci i pełni sił wrócą od września do szkolnych obowiązków jak również na treningi.



8 sierpnia 2016


STRONIE ŚLĄSKIE 2016, vol.3

Jeszcze wiecej zdjęć w galerii...


Galeria (IV).




7 sierpnia 2016


STRONIE ŚLĄSKIE 2016, vol.2

Kolejne zdjecia.


Więcej zdjęć z obozu w galerii (II) galerii (III).




6 sierpnia 2016


STRONIE ŚLĄSKIE 2016

Realcja z pierwszych dni pobytu.



Pierwsze zdjęcia z obozu w galerii.




27 lipca 2016


WYJAZD NA OBÓZ

Wyjazd na obóz w dniu 3 sierpnia o godzinie 8:30 rano.

Zbiórka: Parking przy basenie "Hajduki" ul. Graniczna o godzinie 8:00.

Dzieciom, które źle znoszą podróżowanie prosimy godzinę przed wyjazdem podać środki na chorobę lokomocyjną.

UWAGA! Przypominamy o posiadaniu przez dzieci ważnej legitymacji szkolnej - OBOWIĄZKOWO!

Pieniądze (kieszonkowe dla dzieci) przygotować w opisanej kopercie (imię i nazwisko dziecka + kwota) w banknotach po 10 zł (10zł./dzień + ew. rezerwa 20zł.)

INFORMACJE NIEZBĘDNE OPIEKUNOM O CHOROBACH (instrukcje dawkowania leków jeśli jest taka potrzeba) LUB INNYCH PROBLEMACH DZIECKA PROSIMY NAPISAĆ I WŁOŻYĆ DO KOPERTY Z ZAZNACZENIEM NA KOPERCIE INFORMACJA + NAZWISKO DZIECKA.

Kadra:
Kierownik Obozu p.Olga Niemczyk tel:503483817

p.Ewa Carbol tel:606196637
p.Anna Krupa tel.512194118
p.Agnieszka Lech tel.506481884
p.Mateusz Kościelniak tel.501530739

Obóz zgłoszony w Kuratorium Oświaty pod nr 320/SLA/2016.

SUGEROWANY WYKAZ RZECZY:
- dwie pary butów sportowych
- sprzęt na pływalnię (okularki, czepek, kostium pływacki) - obowiązkowo dwa komplety, klapki na pływalnię, mały plecak
- sandały
- dresy treningowe
- ortalion – kurtka przeciw deszczowa
- krótkie spodenki sportowe w odpowiedniej ilości
- koszulki na zmianę (t-shirty) w odpowiedniej ilości
- skarpetki (na każdy dzień pobytu jedna para)
- dodatkowo : bluzę – 2 sztuki , spodnie długie, piżamę
- bieliznę na zmianę w odpowiedniej ilości
- co najmniej dwa ręczniki (mały i duży) + ręcznik plażowy
- przybory toaletowe
- nakrycie na głowę (czapka z daszkiem)
- krem ochronny do opalania
- można zabrać ulubione gry planszowe
- preparat przeciw insektom
- suszarka do włosów (w przypadku dziewczynek o długich włosach - suszenie – pomoc wychowawczyni)
- przed podróżą, proszę podać środki na chorobę lokomocyjną (jeśli jest taka potrzeba)
- lekarstwa (jeśli dziecko zażywa proszę dostarczyć przed wyjazdem z pisemną instrukcją dla trenera prowadzącego)
- legitymacja szkolna - OBOWIĄZKOWO!

UWAGA!
NAJLEPSZE RZECZY NA OBÓZ TO RZECZY, KTÓRE DZIECI ZNAJĄ, W KTÓRYCH CZUJĄ SIĘ SWOBODNIE. WARTO PODPISAĆ RZECZY, WTEDY UNIKNIE SIĘ ZGUB I RZECZY, DO KTÓRYCH POD KONIEC OBOZU NIKT SIĘ NIE PRZYZNAJE !!!



25 lipca 2016


ZEBRANIE ORGANIZACYJNE - WRZESIEŃ 2016

Zarząd klubu informuje o zaplanowanym na początek września zebraniu, którego organizatorem jest Dyrektor MORiS.
Na spotkaniu obecni będą trenerzy, zarząd klubu oraz wybrani członkowie naszego klubu (rodzice).
W związku z tym zarząd klubu bardzo prosi o wytypowanie po dwóch przedstawicieli rodziców z basenu "Hajduki" i basenu "Miejskiego" i zgłoszenie swojej chęci udziału w zebraniu na adres mailowy zarządu klubu.

Tematem tego spotkania będą bieżące sprawy organizacyjne klubu.
O dokładnym terminie zebrania poinformujemy na stronie naszego klubu.



24 czerwca 2016


POŻEGNANIE TRENERÓW

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że trenerzy Klubu KP Sukces, Pani Hanna Kurczyk oraz Joachim Dulok złożyli wypowiedzenie i kończą współpracę z naszym klubem z dniem 24.06.2016 roku.

Serdecznie dziękujemy za wieloletnią współpracę, serce i czas poświęcony naszym wychowankom.
Życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym.

Jednocześnie informuję, że zebranie z rodzicami na którym zostanie omówiony plan szkolenia na rok 2016/2017 dla wszystkich zawodników naszego Klubu odbędzie się na przełomie września/października.
Na chwilę obecną nie ma możliwości zorganizowania takiego spotkania z powodu obowiązków zawodowych, niedyspozycyjności trenerów oraz ważnych spraw prywatnych członków zarządu.

Mogę zapewnić, że zarząd klubu ma zawsze na uwadze dobro wszystkich dzieci naszego klubu o czym Państwo powinni się już dawno przekonać i już podjął rozmowy z kandydatami na trenerów na basen Hajduki.

Jednocześnie zapewniam, iż zaniepokojenie Państwa o przyszłość kolejnych treningów jest niepotrzebna, jak również niepotrzebne jest wyciąganie pochopnych wniosków.

Na chwilę obecną rozpoczęły się wakacje. Wyżej wymienieni trenerzy, jak w każde wakacje nie uczestniczą w obozie sportowym organizowanym przez zarząd Klubu, więc nie sprawują również i w tym roku opieki nad dziećmi z naszego klubu.



Zarząd KP "Sukces" Chorzów



21 czerwca 2016


WOLNE MIEJSCE NA OBÓZ

Zwolniło się jedno miejsce na obóz letni.
Jeśli ktoś jest chętny na wyjazd prosimy o kontakt z zarządem.



21 czerwca 2016


KARTY OBOZOWE!

Przypominamy o oddaniu wypełnionych kart obozowych.

Wszystkie informacje dotyczące obozu na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie.



20 czerwca 2016


WYCIECZKA W GÓRY

W dniach 11 -12 czerwca odbyła się klubowa wycieczka w góry. Udział w niej wzięło 14 dzieci z Naszego Klubu. Dzieci weszły na Błatnią gdzie w Schronisku PTTK spędziły noc a następnie odwiedziły Schronisko na Klimczoku i zeszły na Szyndzielnię.
Na Błatniej dzieci świetnie bawiły się przy ognisku i kiełbaskach Zarząd Klubu dziękuje Pani Kasi Kaduk za pomoc w organizacji wycieczki oraz opiekę na dziećmi.


W planach jest już kolejna wycieczka w góry na która serdecznie zapraszamy.!!

Zdjęcia z pożegnania w galerii.




17 czerwca 2016


Memoriał Pływacki im. Krzysztofa Kanika, 12 czerwca 2016

Dnia 12 czerwca odbyły się kolejne zawody z serii Memoriału Pływackiego im. Krzysztofa Kanika w których startowało 297 zawodników w rożnych kategoriach wiekowych.
Nasz Klub reprezentowało czterech zawodników - dwóch chłopców i dwie dziewczynki.


Dzieci osiągnęły następujące wyniki:

Juraś Mateusz
100 m dowolnym miejsce 14
50 m motylkiem miejsce 11

Juraś Marcin
100 m dowolnym - 19 miejsce
50m grzbietowym - 12 miejsce

Juraś Izabela
50 m grzbietowym - 15 miejsce
50 m motylkowym - 18 miejsce

Piechura Alicja
50 m grzbietem - 19 miejsce
100 m klasykiem - 14 miejsce

Zdjęcia z zawodów galerii.




15 czerwca 2016


POŻEGNANIE ROCZNIKA 2003

W miniony wtorek oficjalnie pożegnaliśmy rocznik 2003, który zakończył trenowanie w naszym klubie. Zawodnicy tego rocznika zasługują na specjalne wyróżnienie, ponieważ przez kilka lat stanowili dla naszego klubu powód do dumy. To oni zdobywali najwięcej medali na zawodach, jak również odbierali takie trofea jak Mistrzostwo Śląska (sztafeta 2013r.).

Chłopaki będzie nam Was bardzo brakowało!!!

Już wiemy, że część z Was jednak nie rozstaje się z pływaniem i dumnie będzie prezentować dalej swoje umiejętności w Gimnazjach Sportowych i nowych klubach. Bardzo dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za przybycie. Gorące podziękowania dla trenerów, którzy w sposób szczególny pożegnali swoich podopiecznych motywując ich na przyszłość tak pięknymi słowami.


Na słowa uznania zasługują także mamy naszych zawodników, które zorganizowały tą uroczystość. Upiekły ciasta i pojawił się przepiękny, przepyszny tort udekorowany specjalnie dla naszych pływaków.


W imieniu zarządu i trenerów naszego klubu życzymy naszym zawodnikom-absolwentom dalszych sukcesów sportowych jak i powodzenia w nowych szkołach.

Zdjęcia z pożegnania w galerii.




8 czerwca 2016


Zdjęcia "KOZIOŁKÓW PŁYWACKICH" (13-14.05.2016) w galerii


Zdjęcia z zawodów w Kedzierzynie-Koźlu galerii.




9 czerwca 2016


Mistrzostwa Śląska 11 lat, Gliwice, 8 czerwca 2016r.

Na pływalni Olimpijczyk w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Śląska dzieci 11-latków.
W zawodach wystartowało 315 zawodników reprezentujących 34 klubów.


Wyniki uzyskane przez naszych zawodników:

Czerniawski Jakub
50m stylem dowolnym 0:36.06 miejsce 26
200m stylem dowolnym 2:54,29 miejsce 13
100m stylem zmiennym 1:33,31 miejsce 23
100m stylem m dowolnym 1:17 078 miejsce 17

Staciwa Jakub
50m stylem dowolnym 0;37,12 miejsce 35
50m stylem grzbietowym 0:48,44 miejsce42
100m stylem zmiennym 1:36,364 miejsce 33

Staciwa Kamil
50m stylem dowolny 0:35,39 miejsce 21
200m stylem dowolnym 2:54,13 miejsce 12
100m stylem zmiennym 1:32,83 miejsce 22
100m stylem m dowolnym 1:23 03 miejsce24

Lech Wiktoria
50m stylem dowolnym 0:34,94 miejsce 18
50m stylem motylkowym 0:43,25 miejsce 18
100m stylem zmiennym 1:32,41 miejsce 19
100m stylem dowolnym 1:21,58 miejsce 17

Wacławek Laura
50m stylem dowolnym 0;42,43 miejsce 69
100m stylem grzbietowym 1:50,62 miejsce 47
50m stylem grzbietowym 0:51,60 miejsce 54
100m stylem m dowolnym 1:37,30 miejsce 48

Krupa Bruno
50m stylem dowolnym 0:43,16 miejsce 83
100m stylem klasycznym 2:07,24 miejsce 43
50m stylem klasycznym 1:02,17 miejsce 52
100m stylem m dowolnym 1:40,36 miejsce 64

Sztafeta 4x50 m st. dowolnym 2:37,67 miejsce 13
Czerniawski J.,Krupa B., Staciwa J., Staciwa K.

Sztafeta 4x50 m st. zmiennym 3:01,44 miejsce 13
Staciwa J., Czerniawski J., Staciwa K., Bruno K.

Zdjęcia z zawodów w galerii.



8 czerwca 2016


ZAWODY Z OKAZJI DNIA DZIECKA

W niedzielę 5 czerwca na Basenie Miejskim w Chorzowie odbyły się organizowane przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Chorzowie zawody z okazji Dnia Dziecka. W zawodach wzięło udział około 200 dzieci z chorzowskich szkół i przedszkoli.


W zawodach udział wzięli zawodnicy Naszego Klubu trenujący na co dzień na tym basenie oraz zawodnicy z basenu na Hajdukach. W swoich kategoriach wiekowych zwyciężyli:

- Patryk Adamiec
- Wiktoria Lech

natomiast Mateusz Wacławek zajął miejsce drugie. Wszyscy uczestnicy dostali paczki ze słodyczami a zwycięscy także nagrody rzeczowe. Dzieci wspaniale się bawiły i liczymy że za rok będzie Nas reprezentowała liczniejsza grupa.

Zdjęcia z zawodów w galerii.



7 czerwca 2016


REGULAMIN OBOZY PŁYWACKIEGO 2016

Do pobrania i wydrukowania:

Regulamin obozu pływackiego PDF,

który należy przedłożyć trenerom, ew. przekazać trener Oldze Niemczyk w dniu wyjazdu.



3 czerwca 2016


KARTY OBOZOWE

Przypominamy o oddaniu wypełnionych kart obozowych. Prosimy również o dokonanie pełnej wpłaty za obóz do dnia 20.06.2016.

Wszystkie informacje dotyczące obozu na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie.



1 czerwca 2016


Mistrzostwa Okręgu rocznika 2004, Radlin, 19-20 maja

W dniach 19-20 maja na basenie Zespołu Szkół Sportowych w Radlinie odbyły się Mistrzostwa Okręgu rocznika 2004.
Klub reprezentowało 11 zawodników - 4 chłopców oraz 7 dziewczynek.


Dzieci osiągnęły następujące wyniki:

Aleksandra Sojka
100 dowolny miejsce - 25
100 klasyk miejsce - 4
200 klasyk miejsce - 5
200 dowolny miejsce - 11

Mysior Martyna
100 klasyk miejsce - 37
200 klasyk miejsce - 29
50 motylek miejsce - 38
100 zmienny miejsce - 45

Pietruszka Klaudia
100 dowolny miejsce - 59
400 dowolnym miejsce - 23
100 motylkiem miejsce - 24

Blaszka Oliwia
200 dowolnym - 29
400 dowolny - 24
100 zmiennym - 51
100 dowolnym - 68

Burzyńska Oliwia
100 dowolnym - 56
200 grzbietowym - 23
100 grzbietowym 36
100 zmiennym - 39

Nowakowska Emilia
100 dowolny miejsce - 75
100 grzbietowy - 57
100 klasykiem - 58
100 zmiennym - 61

Krzyż Wiktoria
200 dowolny miejsce - 17
200 zmiennym miejsce - 13
100 dowolnym - 55

Stępniak Michał
100 dowolnym miejsce - 30
100 zmiennym miejsce - 24
50 motylkiem miejsce - 20

Pietruszka Kamil
100 m dowolnym miejsce - 64
200 m dowolnym miejsce - 38
400 m dowolnym miejsce - 28
100 m zmiennym miejsce - 48

Arkadiusz Maćkowiak
100 klasyk miejsce - 44
200 klasyk miejsce - 30

Chromik Szymon
50m motylkiem miejsce - 49
100 zmiennym miejsce - 65

Były to ostatnie zawody tego rocznika w tym roku szkoleniowym. Gratulujemy wyników:):)
Kolejne zawody odbędą się w październiku z serii Ligii Klubów Śląskich.

Zdjęcia z zawodów w galerii.



23 maja 2016


Mistrzostwa Śląska 13-latków, 20-21 maja 2016 r.

W dniach 20-21 maja na pływalni Zespołu Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej odbyły się Mistrzostwa Śląska 13 latków.
W zwodach uczestniczyły 328 kluby 210 zawodników. Nasz klub reprezentowało 8 zawodników.


Poniżej rezultaty uzyskane przez zawodników naszej sekcji.

Bonsz Adrian
200m st. grzbietowym 2:39.35 miejsce 7
100m st. zmiennym 1:14.49 miejsce 10
200m st. zmiennym 2:37.96 miejsce 6
100m st. grzbietowym 1:14.40 miejsce 9

Dominiczak Kamil
50m st. motylkowym 0:33.71 miejsce 13
100m st. klasycznym 1:21.58 miejsce 8
100m st dowolnym 1:06.05 miejsce 14
200m st. klasycznym 2:58.48 miejsce 9

Dworniczak Mateusz
50m st. motylkowym 0: 45.86 miejsce 49
100m st. zmiennym 1:35.90 miejsce 42
100m st. klasycznym 1:46.74 miejsce 31
100m st. dowolnym 1:22.22 miejsce 48

Hein Jakub
100m st. zmiennym 1:24.33 miejsce 31
100m st. klasycznym 1:30.88 miejsce 19
100m st. dowolnym 1:17.46 miejsce 41
200m st. klasycznym 3:17.36 miejsce 15

Gwóźdź Pola
50m st. motylkowym 0:44.75 miejsce 44
100m st. zmiennym 1:31.19 miejsce 38

Szolc Dominik
50m st. motylkowym 0: 36.18 miejsce 28
100m st. zmiennym 1:20.39 miejsce 20
200m st. zmiennym 2:53.37 miejsce 11
100m st. dowolnym 1:09.95 miejsce 24

Wacławek Mateusz
200m st. dowolnym 2:30.70 miejsce 14
100m st. zmiennym 1:20.15 miejsce 18
200m st. zmiennym 2:51.39 miejsce 9
100m st. dowolnym 1:09.01 miejsce 23

Kosytorz Kamil
200m st. dowolnym 2:23.26 miejsce 9
400m st. dowolnym 5:20.53 miejsce 8
100m st. klasycznym 1:21.78 . miejsce 9
200m st. klasycznym 2:56.40 miejsce 8

Sztafeta I 4x100 m stylem dowolnym 4:36,08 miejsce 6
1 Kosytorz Kamil 1:08.02 2 Bonsz Adrian 1:08.52
3 Szolc Dominik 1:13.71 4 Dominiczak Kamil 1:05.83

Zdjęcia z zawodów w galerii.


23 maja 2016


Zawody Kinder + Sport

Informujemy, naszych najmłodszych zawodników z klas od I do III, iż w miesiącu czerwcu na Basenie Miejskim "HAJDUKI" odbędą się zawody z serii Kinder + Sport mające na celu propagowanie pływania wśród najmłodszych.
Dzieci uczestniczą w rożnych konkurencjach sportowych. Zwycięzcy otrzymują sprzęt sportowy - okularki, ręczniki a także czasem vouchery na obozy sportowe. Na zawody zapraszani są znani pływacy z Naszego okręgu.


Tego typu zawody odbyły się pod koniec kwietnia na Basenie Miejskim w Będzinie.
Zaproszeni na nie zostali Artur Pióro oraz Konrad Powroźnik wielokrotni Mistrzowie Świata oraz Paraolimpijczycy.Dzieci bawiły się wspaniale a zaproszeni goście nie mogli nadążyć z rozdawaniem autografów i nie tylko.
Pytajcie trenerów i zapisujcie się bo pływanie to nie tylko ciężki trening ale przede wszystkim świetna zabawa.



17 maja 2016


Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzika

Katowice 13.05.2015r.

Śląski Okręgowy Związek Pływacki powołuje na zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzika, które odbywać się będzie w terminie 26.05–05.06.2016r w Gliwicach następujących zawodników:

1.Kosytorz Kamil
2.Bonsz Adrian
3.Dominiczak Kamil

Zawodnicy na zgrupowaniu maja obowiązkowo aktualne badania lekarskie oświadczenia oraz zgody rodziców na udział w zgrupowaniu, trenerzy licencję trenerską i aktualne zaświadczenie lekarskie zezwalające na pracę w zawodzie.

Koszt zgrupowania od zawodnika 400,00
Kwotę powyższą prosimy przelać na nasze konto przed rozpoczęciem imprezy.
Zbiórka na basenie Olimpijczyk w Gliwicach w dniu 26.05.2016. o godzinie 8.30
Pierwszy trening na basenie o godzinie 9.00
Potwierdzenie udziału zawodników w zgrupowaniu do dnia 18.05.2016r w razie braku potwierdzenia w tym terminie na miejsca w/w zawodników zostaną powołani inni zawodnicy.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 501 341 979


Za Zarząd Śl. O.Z.P.

Prezes
dr Marek Jabczyk



16 maja 2016


Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta 13-14-05-2016 r. KOZIOŁKI PŁYWACKIE, Kędzierzyn-Koźle

W zawodach zaprezentowało się 297 zawodników z 30 klubów. Nasz klub wystawił ekipę 16 zawodników.


Rezultaty uzyskane przez naszych podopiecznych:

Jakub Czerniawski
100 m st. zmiennym1:36.25 miejsce 10
50 m st. dowolnym 0: 36.98 miejsce 12
50 m st. klasycznym0;52.97 miejsce 12
100 m st. klasycznym 1:53.60 miejsce 7
100 m st. dowolnym 1:18.02 miejsce 7

Przemysław Dziurski
100 m st. zmiennym 1:36,62 miejsce 10
50 m st. dowolnym 0: 43.64miejsce 27
100 m st. grzbietowym 1:45.59 miejsce 11
100 m st. dowolnym 1:33.82miejsce 24

Fabian Garsztka
50 m st. dowolnym 0: 42.75 miejsce 24
50 m st. grzbietowym0:53.53 miejsce 14
50 m st. klasycznym 1:01.17 miejsce 16
100 m st. dowolnym1:38.82 miejsce 27
100 m st. klasycznym 2:06.89 miejsce 11

Grzegorz Krzemień
50 m st. dowolnym 0: 50.50 miejsce 34
100 m st. klasycznym 2:13.89 miejsce 12
50 m st. grzbietowym 0: 57.70 miejsce 16

Marcin Juraś
100 m st. zmiennym1:53.07 miejsce 24
50 m st. dowolnym 0: 45.08 miejsce 30
50 m st. grzbietowym 0: 49.38 miejsce 13
100m st. klasycznym 2:17.80 13

Mateusz Juraś
50 m st. dowolnym 0: 42.13 miejsce 24
50 m st. klasycznym1:04.18 miejsce 17
50 m st. grzbietowym0:46.02miejsce 10

Jakub Staciwa
100 m st. zmiennym 1:42.34 miejsce 15
50 m st. dowolnym 0: 39.96 miejsce 17
100 m st. grzbietowym 1:38.86 miejsce 7
100 m st. dowolnym1:26.77 miejsce 17

Kamil Staciwa
100 m st. zmiennym1:36.62miejsce 12
50 m st. dowolnym 0:36.33 miejsce 11
100 m st. dowolnym1:18.37 miejsce 7
200 m st. dowolnym 3:06,44 miejsce 8
200 m st. zmiennym 3:269 miejsce 6

Mateusz Śmiałek
100 m st. zmiennym 1:29.31 miejsce 5
50 m st. dowolnym 0: 34.16 miejsce 4
100 m st. grzbietowym 1:27.85 miejsce 4
50 m st. grzbietowym 0:40.78 miejsce 7
100 m st. dowolnym 1:18.01 miejsce 6

Dominika Bezak
50 m st. dowolnym0:40.78 miejsce 22
100 m st. grzbietowym1:40.36 miejsce 10
50 m st. klasycznym0:57.02 miejsce 13
50 m st. grzbietowym0:45.00 miejsce 10
100 m st. dowolnym 1:38.89miejsce 28

Izabela Juraś
100 m st. zmiennym 2:11.45 miejsce 28
50 m st. dowolnym 0:51,47 miejsce 36
100 m st. klasycznym 2:37,77 miejsce 19
50 m st. klasycznym1;18,86 miejsce 22
50 m st. grzbietowym0:56,86 miejsce22

Magdalena Kobylska
100 m st. zmiennym 1:39.14 miejsce 17
50 m st. dowolnym 0:40.47miejsce 19
100 m st. grzbietowym 1:49.23 miejsce 12
50 m st. grzbietowym 0;48.76miejsce 18
100 m st. dowolnym1:30.63 miejsce 21

Oliwia Stefańska
100 m st. zmiennym 1:40.19 miejsce 20
50 m st. dowolnym 0: 40.71 miejsce 21
50 m st. klasycznym 0; 49.74 miejsce 9
100 m st. dowolnym 1:28.19 miejsce 14

Piechura Alicja
100 m st. klasycznym 2:12,83
50 m st. grzbietowym 0:56,48

Maria Nowak
100 m st. grzbietowym 1:42.80 miejsce 11
50 m st. klasycznym 1:03.33 miejsce 20
50 m st. grzbietowym 0:46.59miejsce 14
100 m st. dowolnym 1:36.22 miejsce 26

Natalia Winiarska
100 m st. zmiennym 1:34.85 miejsce 11
50 m st. dowolnym 0: 40.18 miejsce 18
50 m st. klasycznym 0:48.53 miejsce 8
100 m st. klasycznym 1:42,89 miejsce 7
100 m st. dowolnym1:30.92 miejsce 22

I Sztafeta 4x50 m stylem zmiennym miejsce 21 3:00.41
1. Dziurski P 2.Czerniwski J
3. Staciwa J 4. Winiarska N

II Sztafeta 4x50 m stylem zmiennym miejsce 22 3:00.41
1.Stefańska O 2.BezakD
3.Śmiałek M 4. Kobylska M

I Sztafeta 4x50 m stylem dowolnym 2:32,03 miejsce 24
1. Staciwa K 2. Kobylska M
3. Winiarska N 4. Śmiałek M

II Sztafeta 4x50 m stylem dowolnym 2:40,36 miejsce 27
1. Staciwa J 2. Garsztka F
3. Bezak D 4. Czerniawski J

III Sztafeta 4x50 m stylem dowolnym 2:58,37 miejsce 29
1. Dziurski P 2. Krzemień G
3. Nowak M 4. Stefańska O

Zdjęcia z zawodów w galerii.



21 kwietnia 2016


Runda IV Ligi Klubów Śląskich rocznika 2004.

Dnia 13 kwietnia 2016 roku w Gliwicach odbyła się Runda IV Ligi Klubów Śląskich rocznika 2004. W zawodach udział wzięło 13 naszych zawodników – 6 dziewczynek i 7 chłopców.
Były to ostatnie w tym sezonie zawody Ligowe.

Zawodnicy osiągnęli następujące wyniki:

1. Sojka Aleksandra
50 m klasykiem miejsce 18 z czasem 0:43,92
200 m zmiennym miejsce 15 z czasem 3:05,31

2. Drabik Aneta
50 m klasykiem miejsce 30 z czasem 0:48,37
200 m zmiennym miejsce 31 z czasem 3:25,08

3. Mysior Martyna
50 m klasykiem miejsce 25 z czasem 0:46,39
50 m dowolnym miejsce 64 z czasem 38,45

4. Pietruszka Klaudia
50 m klasykiem miejsce 35 z czasem 0:50,69
50 m dowolnym miejsce 57 z czasem 37,94

5. Blaszka Oliwia
50 m klasykiem miejsce 38 z czasem 0:50,99
50 m dowolnym miejsce 70 z czasem 38,96

6. Burzyńska Oliwia
50 m dowolnym miejsce 63 z czasem 38,40
50 m grzbietem miejsce 20 z czasem 41,22

7. Stępniak Michał
50 m dowolnym miejsce 38 z czasem 0:33,84
200 m zmiennym miejsce 20 z czasem 3:07,80

8. Kapitan Kacper
50 m dowolnym miejsce 63 z czasem 0:36,37
200 m zmiennym miejsce 30 z czasem 3:16,49

9. Chromik Szymon
50 m klasykiem miejsce 44 z czasem 0:51,23
50 m dowolnym miejsce 85 z czasem 37,82

10. Czyż Szymon
50 m klasykiem miejsce 48,07
50 m dowolnym miejsce 66 z czasem 0;36,43

11. Pietruszka Kamil
50 m dowolnym miejsce 59 z czasem 0:35,36
50 m grzbietem miejsce 37 z czasem 0:42,84

12. Arkadiusz Maćkowiak
50 m dowolnym miejsce 100 z czasem 0:45,21
50 m klasykiem miejsce 43 z czasem 0:50,85

13. Borys Szymon
50 m dowolnym miejsce 102 z czasem 48,19


Sztafeta 8 x 50 m dowolnym miejsce 13 z czasem 4:57,77

Sztafeta 4 x 100 m zmiennym kobiet miejsce 12 z czasem 6:12,13

Sztafeta 4 x 100 m zmiennym mężczyzn miejsce 16 z czasem 6:20,44



20 kwietnia 2016


V Międzynarodowy Miting Pływacki Szukamy Młodych Talentów pod patronem Wójta Gminy Herby, 17 kwietnia 2016


W Herbach nasz klub reprezentowało 20 zawodników (13 chłopców i 7 dziewcząt).
Miejsca na podium zajęli w konkurencjach:

100m motylkowy

miejsce 2. Bonsz Adrian 1:15.49
miejsce 3. Szolc Dominik 1:23.97

50m klasyczny

miejsce 3. Sojka Aleksandra 39.80
miejsce 3. Dominiczak Kamil 37.37

100m klasyczny

miejsce 3. Sojka Aleksandra 1:28.40
miejsce 3. Kosytorz Kamil 1:22.14


Zdjęcia z zawodów w galerii.



19 kwietnia 2016


Sprawozdanie z LIGI KLUBÓW ŚLĄSKICH 12-latków, 15-04-2016r. Runda IV


Sprawozdanie z LIGI KLUBÓW ŚLĄSKICH 12- latków, 15- 04 -2016r. Runda IV W zawodach w Radlinie startowało 218 zawodników z 27 klubów. Nasz klub reprezentowało`9 zawodników (9 chłopców).

Wyniki uzyskane przez naszych zawodników:

1. KOSYTORZ Kamil
200 m stylem zmiennym 2:42.81 miejsce 10
50 m stylem klasycznym 0:37.18 miejsce 7

2. BONSZ Adrian
200m stylem zmiennym 2:38.57 miejsce 9
50 m stylem grzbietowym 0:34.16 miejsce 9

3. Szolc Dominik
50 m stylem dowolnym 0:31.66 miejsce 34
200 m stylem zmiennym 2:54.16 miejsce 14

4. Dominiczka Kamil
200 m stylem zmiennym 2:50.52 miejsce 14
50 m stylem klasycznym 0:37.89 miejsce 11

5. WACŁAWEK MATEUSZ
200 m stylem zmiennym 2:53.31
50 m stylem dowolnym 0:31.87 miejsce 38

6. Hein Jakub
50 m stylem klasycznym 0:42.34
200 m stylem zmiennym 3:06.20 miejsce28

7. Dworniczak Mateusz
50m stylem klasycznym 0: 50.43 miejsce 36
200 m stylem zmiennym3:36.48 miejsce 31

8. Semba Michał
50 m stylem dowolnym 0:34.07 miejsce 51
50 m stylem klasycznym 0:43.64: miejsce 24

9. Wiluś Maksymilan
50 m stylem dowolnym 0:36.09 miejsce 62
50 m stylem klasycznym 0:50.43 miejsce 36

Sztafeta 4x 100 m st. zmiennym chłopców 5:10.34 miejsce 5
1 .Bonsz Adrian
2. Kosytorz Kamil
3. Dominiczak Kamil
4. Szolc Dominiak

W klasyfikacji ogólnej nasz zespół uplasował się na 9 miejscu.
W nie oficjalnej klasyfikacji chłopców drużyna uplasowała się na 5 miejscu.

W punktacji indywidualnej:

14.miejsce BONSZ Adrian
15.miejsce KOSYTORZ Kamil
24.miejce DOMINICZAK Kamil
41.miejsce BROL Dominik
53 miejsce SZOLC Dominik




4 kwietnia 2016


ZEBRANIE RODZICÓW I ZARZĄDU KLUBU

W dniu 6 kwietnia 2016 (środa) o godz. 19.00 na widowni hali "Hajduki" odbędzie się zebranie z rodzicami.
Tematem zebrania będą bieżące sprawy klubu jak i ustalenie wszystkich szczegółów wyjazdu na letni obóz pływacki.
Zebranie to będzie jednocześnie Walnym Zgromadzeniem Członków Klubu Pływackiego Sukces Chorzów.

Na zebranie zapraszamy również rodziców dzieci z Basenu Miejskiego.

Obecność rodziców dzieci wyjeżdżających na obóz OBOWIĄZKOWA.
Informujemy, że lista dzieci uczestniczących w obozie została zamknięta. Ewentualne rezerwowe zgłoszenia chętnych na obóz tylko po wcześniejszym uzgodnieniu z zarządem klubu.





4 kwietnia 2016


FILMIKI Z BASENU MIEJSKIEGO, marzec 2016r.





1 kwietnia 2016


ZDJĘCIA Z TRENINGU NA BASENIE MIEJSKIM, 5 marca 2016


Zdjęcia z treningu na Basenie Miejskim (5 marca 2016r.) w galerii.




31 marca 2016


Zgłoszenie uczestnictwa w wakacyjnym obozie pływackim 2016

Karta zgłoszeniowa PDF


30 marca 2016


V Międzynarodowy Miting Pływacki Szukamy Młodych Talentów pod patronem Wójta Gminy Herby.

Lista zawodników wytypowanych na zawody w Herbach, 17-04-2016

1.Szolc Dominik
2.Bonsz Adrian
3.Kosytorz Kamil
4.Dominiczak Kamil
5.Wacławek Mateusz
6.Hein Jakub
7.Dworniczak Mateusz
8.Kapitan Kacper
9.Stępniak Michał
10.Sojka Aleksandra
11.Gwóźdź Pola
12.Krzyż Wiktoria
13.Chromik Szymon
14.Pietruszka Klaudia
15.Pietruszka Kamil
16.Mysior Marta
17.Blaszka Oliwia
18.Lech Wiktoria
19.Nowakowska Emilia
20.Burzyńska Oliwia

Informujemy, że jest możliwość wyjazdu autokarem rodziców z dziećmi na zawody do Herbów.
Autokar płatny 20zł. od osoby (dotyczy tylko rodziców i osób towarzyszących).
Zachęcamy wszystkich do tego wyjazdu. Będzie znakomita okazja do zintegrowania się rodziców jak i do głośnego dopingu naszych zawodników.
Chęć wyjazdu wraz z dziećmi autokarem prosimy zgłaszać u trenera.

Zapraszamy!



21 marca 2016


PRZERWA ŚWIĄTECZNA

Od 24 do 29 marca - świąteczna przerwa w zajęciach.





21 marca 2016


WIOSENNE ŚWIĘTO WODY 2016



Więcej na stronie chorzowianin.pl

Informacja z zawodów na miejskim portalu MójChorzów.pl

W galerii zdjęcia.


15 marca 2016


Podpisanie oświadczenia - prośba

Bardzo prosimy rodziców wszystkich dzieci zamieszkałych w Chorzowie i trenujących w naszym klubie o zgłoszenie się do trenera Joachima Duloka w celu podpisania oświadczenia, które jest potrzebne do skompletowania dokumentacji klubu.

Trener dostępny jest codziennie przed i po treningu.



4 marca 2016


TRENINGI - 11 MARCA

Informujemy, że w dniu 11 marca (piątek) nie odbędzie się poranny trening na basenie "Hajduki".
Popołudniowe zajęcia bez zmian



25 lutego 2016


PUCHAR SILESIA 2016 - ZDJĘCIA


Zdjęcia z zawodów "PUCHAR SILESIA 2016" w galerii.
/p. Staciwa/



24 lutego 2016


LETNI OBÓZ PŁYWACKI 2016

Informujemy, że lista dzieci uczestniczących w obozie została zamknięta. Ewentualne rezerwowe zgłoszenia chętnych na obóz tylko po wcześniejszym uzgodnieniu z zarządem klubu.
W najbliższym czasie odbędzie się zebranie z rodzicami. Tematem zebrania będą bieżące sprawy klubu jak i ustalenie wszystkich szczegółów wyjazdu na letni obóz pływacki.

Zebranie to będzie jednocześnie Walnym Zgromadzeniem Członków Klubu Pływackiego Sukces Chorzów.

Termin zebrania będzie podany na naszej stronie.



17 lutego 2016


PODZIĘKOWANIE PUCHAR SILESIA

Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom, biorącym udział w zawodach pływackich w Katowicach - Puchar Silesia, które odbyły się w miniony weekend. Wszyscy zawodnicy stanęli na wysokości zadania i godnie zaprezentowali nasz klub na tej prestiżowej imprezie sportowej.

Dziękujemy również trenerom za poświęcony czas i cenne uwagi po każdym starcie, rodzicom, babciom, dziadkom i wszystkim innym, którzy wiernie i gorąco kibicowali naszym pływakom.

Zarząd klubu w nagrodę dla wszystkich zawodników biorących udział w zawodach ufundował pamiątkowe koszulki. Koszulki do odebrania u swoich trenerów.



15 lutego 2016


PUCHAR SILESIA 2016


Na tegorocznych zawodach Pucharu SILESIA 2016 w rywalizacji wzięło udział 618 zawodników z 55 klubów z całej Polski.
W katowickiej pływalni AWF nasz klub reprezentowało 25 zawodników (14 chłopców i 11 dziewcząt).

Poniżej przedstawiamy wyniki.




12 lutego 2016


LICENCJA ZAWODNIKA

Z związku z koniecznością wyrobienia i opłacenia licencji zawodniczych na kolejny sezon, zwracamy się z prośbą o wpłaty w wysokości 15zł do dnia 29 lutego 2016. Wpłaty prosimy dokonać w gotówce bezpośrednio do P. trenera Joachima Duloka.
Licencja wyrabiana jest dla dzieci od rocznika 2006. Nasi młodsi zawodnicy nie wpłacają tej kwoty.



12 lutego 2016


FERIE ZIMOWE 2016

Informujemy, iż w ferie zimowe treningi odbywają się na obu basenach w godzinach 14.30-16.00.
Nie ma treningów rannych na basenie Hajduki.



11 lutego 2016


ZDJĘCIA Z TRENINGU NA BASENIE MIEJSKIM, 3 lutego 2016r.


Zdjęcia z treningu na Basenie miejskim w galerii.



9 LUTEGO 2016


Sprawozdanie z LIGI KLUBÓW ŚLĄSKICH 12-latków 5 lutego 2016r.

W zawodach startowało 223 zawodników z 28 klubów. Nasz klub reprezentowało`9 zawodników 1 dziewczyna i 8 chłopców.

To wyniki uzyskane przez naszych zawodników:

1. GWÓŹDZ Pola
50 m stylem motylkowym 0:44.39 miejsce 50
200 m stylem dowolnym 3:01.77 miejsce 35

2. KOSYTORZ Kamil
200 m stylem dowolnym 2:26.57 miejsce 10
100 m stylem zmiennym 1:17.83 miejsce 12

3. BONSZ Adrian
200m stylem grzbietowym 2:42.85 miejsce 9
100 m stylem zmiennym 1:15.33 miejsce 9

4. SZOLC Dominik
50 m stylem motylkowym 0:37.93 miejsce 26
100 m stylem zmiennym 1:22.04 miejsce 22

5. DOMINICZAK Kamil
200 m stylem dowolnym 2:27.76 miejsce 11
100 m stylem zmiennym 1:19.10 miejsce 15

6. WACŁAWEK Mateusz
200 m stylem dowolnym 2:38.16 miejsce 21
100 m stylem grzbietowym 1:26.93 miejsce 26

7. HEIN Jakub
200 m stylem dowolnym 3:02.61 miejsce 39
100 m stylem zmiennym 1:29.93 miejsce 26

8. DWORNICZAK Mateusz
50m stylem motylkowym 0:49.96 miejsce 49
100 m stylem zmiennym 1:50.01 miejsce 61

9. SEMBA Michał
200 m stylem dowolnym 3:00.15 miejsce 37
100 m stylem zmiennym 1:32.05 miejsce 48

Sztafeta 4x 100 m st. dowolnym chłopców I 4:42.62 miejsce 5
1 .Szolc Dominik 1:12,82
2. Kosytorz Kamil 1:12,08
3. Bonsz Adrian 1:09,18
4. Dominiczak Kamil 1:08,54

Sztafeta 4x 100 m st. dowolnym chłopców II 5:34.56 miejsce 13
1.Hein Jakub 1:21,28
2. Dworniczak Mateusz 1:38,77
3.Semba Michał 1:23,38
4.Wacławek Mateusz 1:11,13



8 LUTEGO 2016


III RUNDA LIGI KLUBÓW ŚLASKICH rocznik 2004, Gliwice. 5 lutego 2016r.

W dniu 5-02-2016 r. na pływalni Olimpijczyk w Gliwicach odbyła się III RUNDA LIGI KLUBÓW ŚLASKICH rocznik 2004 . Na start stawili się zawodnicy z 27 klubów. Nasz klub reprezentowało 14 zawodników: 8 dziewczynek i 7 chłopców.


Więcej zdjęć

Osiągnęli następujące wyniki:

1. Sojka Aleksandra
200 m dowolnym – 2:51,85 – 15 miejsce
100 m zmiennym – 1:28,93 – 21 miejsce

2. Mysior Martyna
50 m motylkiem – 0:44,89 – 33 miejsce
100 m zmiennym – 1:35,45 – 44 miejsce

3. Pietruszka Klaudia
200 m dowolnym – 3:07,27 – 33 miejsce
100 m zmiennym – 1:40,58 – 59 miejsce

4. Blaszka Olwia
200 m dowolnym – 3:23,56 – 41 miejsce
100 m zmiennym – 1:43,73 – 70 miejsce

5. Aneta Drabik
50 m motylkiem – 0:49,48 – 49 miejsce
100 m zmiennym – 1:42,59 – 66 miejsce

6. Krzyż Wiktoria
200 m dowolnym – 2:56,28 – 22 miejsce
100 m zmiennym – 1:34,02 – 36 miejsce

7. Nowakowska Emilia
50 m motylkiem – 1:08,38
100 m zmiennym – 1:56,65 – 79 miejsce

8. Burzyńska Oliwia
200 m grzbietem – 3:40,17 – 27 miejsce
100 m zmiennym – 1:42,80 – 68 miejsce

9. Stepniak Michał
50 m motylkiem – 0:38,27 – miejsce 18
100 m zmiennym – 1:28,22 – 22 miejsce

10. Chromik Szymon
50 m motylkiem – 0:52,12 – miejsce 59
100 m zmiennym – 1:43,96 – 77 miejsce

11. Kapitan Kacper
200 m dowolnym – 2:53,27 – 29 miejsce
100 m zmiennym – 1:33,06 – 35 miejsce

12. Widera Gabriel
200 m dowolnym – 3:09,78 – 52 miejsce
100 m zmiennym – 1:37,21 – 51 miejsce

13. Pietruszka Kamil
200 m dowolnym – 3:04,95
100 m zmiennym – 1:37,38 – 53 miejsce

14. Arkadiusz Maćkowiak
200 m dowolnym – 3:47,13 – 62 miejsce
100 m zmiennym – 1:55,35 – 89 miejsce

Sztafety:
8 x 50 m dowolnym – 12 miejsce – 5:00,98
4x 100 m dowolnym dziewcząt – 14 miejsce – 5:48,67
4 x 100 m dowolnym chłopców – 13 miejsce – 5:32,52

Wszystkie dzieci poprawiły swoje wyniki. Dobrze się bawiły w wróciły szczęśliwie do domu Dziękujemy Panu kierowcy który dzielnie Nas dopingował i szczęśliwie dowiózł do domu.
Zapraszamy na kolejną edycję zawodów 8 lub 9 marca także w Gliwicach.



2 LUTEGO 2016


Sprawozdanie z Ligi Klubów Śląskich 10 latków, Gliwice 29-01-2016r.

W dniu 29-02-2016 r. na pływalni Olimpijczyk w Gliwicach odbyła się III RUNDA LIGI KLUBÓW ŚLASKICH rocznik 2005 w zawodach wystartowało 492 zawodników z 27 klubów.
Nasz klub reprezentowało 10 zawodników: 4 dziewczyny i 6 chłopców.


Wyniki naszych zawodników:

Adamiec Patryk
50m stylem grzbietowy 0:42.82 miejsce 16 100m stylem zmiennym 1:35.57 miejsce 21

Bigewski Marcin
50m stylem grzbietowy 0:45.84 miejsce 31 27 100m stylem klasyczny 1:52.32 miejsce 23

Czerniawski Jakub
100m stylem zmiennym 1:40.35 miejsce 36 100m stylem klasyczny 1:50.28 miejsce 20

Staciwa Jakub
50m stylem grzbietowy 0:49.13miejsce 54 100m stylem zmiennym 1:45.44 miejsce 49

Staciwa Kamil
100m stylem klasyczny 1:56.68 miejsce 29 100m stylem zmiennym 1:40.12 miejsce 34

Szydłowski Łukasz
50m stylem grzbietowy 0:52.33 miejsce 80 100m stylem klasyczny 2:01.10 miejsce 39

Lech Wiktoria
50m stylem grzbietowy 0: 46.77 miejsce 44 100m stylem zmiennym 1:37.76 miejsce 38

Stefańska Oliwia
50m stylem grzbietowy 0:48.39 miejsce 61 100m stylem zmiennym 1:41.04 miejsce 44

Wacławek Laura
50m stylem grzbietowy 0:52.79 miejsce 85

Winiarska Natalia
50m stylem grzbietowy 0:47.38 miejsce 52 100m stylem zmiennym 1:37.82 miejsce 39

Sztafeta 4x100 m stylem dowolnym Chłopców 5:55.11 miejsce 7
Staciwa, Bigewski, Czerniawski, Adamiec

Sztafeta 4x100 m stylem dowolnym Dziewczyn 6:17.18 miejsce 9
Wacławek, Stefańska, Winiarska, Lech

W galerii zdjęcia.





27 STYCZNIA 2016


LETNI OBÓZ PŁYWACKI 2016

Ustalono termin obozu pływackiego tj. od 3 sierpnia do 15 sierpnia 2016r.
Nasza propozycja w tym roku to pobyt w Stroniu Śląskim w Ośrodku Wypoczynkowym "Menos".

Strona internetowa ośrodka

Koszt za 13-dniowy pobyt (12 noclegów) to ok. 1200 zł.

Cena obejmuje:

• nocleg (pokoje z łazienkami, TV i WiFi)
• wyżywienie (trzy posiłki główne i podwieczorek)
• kadrę szkoleniowo-opiekuńczą
• treningi na basenie i zajęcia na hali sportowej usytuowanej tuż przy ośrodku
• przejazd w obie strony autokarem (wyjazd spod basenu Hajduki i dojazd bezpośrednio do ośrodka)

Zwracamy się z prośbą do rodziców aby wyrazili chęć ewentualnego uczestnictwa dziecka w obozie. Pozwoli nam to dokładnie określić koszt wyjazdu.
Bardzo prosimy o krótką informację na maila od tych osób, które chcą wziąć udział w obozie ( zarzad@kpsukces-chorzow.pl ).

Jednocześnie informujemy wszystkie osoby, które zdeklarują chęć uczestnictwa swoich dzieci
w obozie letnim o obowiązku dokonania wpłaty zaliczki w wysokości 200zł do dnia 20 lutego 2016 r.


Wpłata będzie potwierdzeniem uczestnictwa w obozie. Ilość miejsc obozowych ograniczona. O kolejności zgłoszeń będzie decydowała data wpływu zaliczki na nasze konto.

Do dnia 29 lutego 2016r. klub zobowiązany jest do wpłaty zaliczki i podania dokładnej ilości uczestników obozu.
Pełną kwotę należy uiścić do dnia 20 czerwca 2016 r.

Prosimy o wpłaty na rachunek klubu:

ING Bank Śląski 65 1050 1243 1000 0090 3014 7053

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerami.




22 STYCZNIA 2016


Puchar SILESIA 2016 - Lista zawodników

Zawodnicy KP SUKCES wytypowani do udziału w zawodach Puchar SILESIA, 13-14 lutego 2016r.


W przypadku niemożliwości udziału dziecka w zawodach prosimy niezwłocznie poinformować trenera: Joachim Dulok, tel. 602-513-762

Opłata startowa za trzy bloki startowe wynosi 60zł.Rodzice opłacają 40 zł Klub dopłaca 20 zł.
Dzieci mają zapewniony na miejscu obiad.

Dojazd na zawody we własnym zakresie.
Zbiórka: sobota 7:30, niedziela 7:30 Pływalnia AWF w Katowicach ul. Mikołowska 72A.



18 STYCZNIA 2016


FERIE ZIMOWE 2016

Informujemy, iż w ferie zimowe treningi odbywają się na obu basenach w godzinach 14.30-16.00.
Nie ma treningów rannych na basenie Hajduki.



17 STYCZNIA 2016


Informacja dotycząca najbliższych zawodów

Znamy już termin III edycji Ligi klubów Śląskich.

5 lutego 2016, GLIWICE - rocznik 2004
5 lutego 2016, RADLIN - rocznik 2003

Wyjazd na powyższe zawody odbędzie się transportem organizowanym przez klub,więcej informacji u swoich trenerów.

13-14 lutego 2016r. nasz klub również chce wystartować jak co roku w Zawodach o Puchar Silesii na pływalni AWF-u w Katowicach (poniżej komunikat zawodów).

Chętnych prosimy o zgłaszanie się u P.Achima ,ilość miejsc ograniczona.
Klub dofinansuje 2 starty z 6-ciu w kwocie 20 zł oraz zapewnia obiad na zawodach.Dojazd we własnym zakresie.
Godzina zbiórki do ustalenia z trenerami p. Hanną Kurczyk i p. Achimem Dulok.




11 STYCZNIA 2016


ZDJĘCIA Z ZAWODÓW W GLIWICACH 19.12.2015



W galerii zdjęcia z Mistrzostw Śląska 10-latków w Gliwicach, 19 grudnia 2015r. (p. Staciwa)



11 STYCZNIA 2016


ZAPYTANIE DO RODZICÓW

Na ostatnich zawodach w Tychach (im. M. Maika, 24-25.10.2015r.) zostały zamienione dresy.
Jeżeli, któryś z zawodników jest w posiadaniu nie swojej bluzy w rozmiarze 158 lub brakuje mu spodni dresowych (rozm. 146), jest proszony o kontakt z trenerem.



3 STYCZNIA 2016


TRENINGI 4-8 STYCZNIA

Treningi w najbliższym tygodniu oprócz 6 stycznia (Trzech Króli) będą odbywały się wg harmonogramu.



23 GRUDNIA 2015


WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!




22 GRUDNIA 2015


Sprawozdanie z Mistrzostw Śląska 10-latków, Gliwice 19-12-2015r.

Na pływalni Olimpijczyk w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Śląska dzieci 10-latków.
W zawodach wystartowało 310zawodników reprezentujących 36 klubów.

Wyniki uzyskane przez naszych zawodników:

1. Adamiec Patryk
50m stylem dowolnym 0:37,46 miejsce 24
100 stylem grzbietowym 1:32,34 miejsce 11
50m stylem grzbietowym 0:43,16 miejsce 13
50m stylem klasycznym 0:5,65 miejsce 22

2. Czerniawski Jakub
50m stylem dowolnym 0:37.96 miejsce 30
100m stylem klasycznym 1:51,45 miejsce 21
100m stylem zmiennym 1:36,91 miejsce 17
50m stylem klasycznym 0:53,20 miejsce 23

3. Staciwa Jakub
50m stylem dowolnym 0:41,45 miejsce 65
100m stylem grzbietowym 1:44,82 miejsce 31
50m stylem grzbietowym 0:48,44 miejsce 42
100m stylem dowolnym 1:32,28 miejsce 28

4. Staciwa Kamil
50m stylem dowolny 0:37,26 miejsce 22
100m stylemgrzbietowym 1:45,99 miejsce 34
100m stylem zmiennym 1:38,19 miejsce 18
100 stylem m dowolnym 1:29,72 miejsce 24

5. Śmiałek Mateusz
100m stylemklasycznym 1:49,18 miejsce 17
100m stylem grzbietowym 1:33,74 miejsce 13
100m stylem zmiennym 1:35,86 miejsce 15
100 stylem m dowolnym 1:25,81 miejsce 19

6. Szydłowski Łukasz
50m stylemdowolnym 0:47,83miejsce 98
100m stylem klasycznym 2:06,17 miejsce 36
50m stylemklasycznym 0:59,31miejsce 40
100 stylem m dowolnym 1:53,33 miejsce 36

7. Lech Wiktoria
50m stylemdowolnym 0:38,65 miejsce 40
100m stylemgrzbietowym 1:44,92 miejsce 50
100m stylemzmiennym 1:40,25 miejsce 33
100 stylem m dowolnym 1:31,35 miejsce 41

8. Stefańska Oliwia
50m stylemdowolnym 0:41,95 miejsce 77
100m stylemgrzbietowym 1:44,00 miejsce 45
50m stylemklasycznym 0:51,46 miejsce 27
100 stylem m dowolnym 1:35,93 miejsce 55

9. Winiarska Natalia
100m stylemklasycznymm 1:49,83 miejsce 34
100m stylemgrzbietowym 1:40,50 miejsce 34
100m stylem zmiennym 1:43,27 miejsce 38
50 stylem m klasycznym 0:51,58 miejsce 28

Sztafeta 4x50 m st. dowolnym 2:32,76 miejsce 5
Śmia łek M., Staciwa K., Adamiec P., Czerniawski J.

Sztafeta 4x50 m st. zmiennym3:03,44 miejsce 6
Staciwa J., Czerniawski J., Śmiałek M., Adamiec P.



21 GRUDNIA 2015


Sprawozdanie Mistrzostwa Śląska 12-latków, Radlin 17-18-12-2015r.

W dniach 17-18 br. na pływalni w Radlinie odbyły się Mistrzostwa Śląska 12-latków. W zwodach uczestniczyły 31 kluby 235 zawodników. Nasz klub reprezentowało10 zawodników.

Na Mistrzostwach po raz pierwszy na pływalni w Radlinę zawody odbyły się z pomiarem elektronicznym.



1. Bonsz Adrian
50 m st. motylkowym 0:34,23 miejsce 14
200 m st .grzbietowym 2:41.57 miejsce 4
200 m st zmiennym 2:43.73 miejsce 4
100m st grzbietowym 1:16.78 miejsce 8

2. Brol Dominik
50 m st. motylkowym 0:36,86 miejsce 26
100 m st . zmiennym 1:20.12 miejsce 18
200m st zmiennym 2:52.46 miejsce 12
100 st dowolnym 1:08.08 miejsce 11

3. Dominiczak Kamil
100 m st . zmiennym 1:17.17 miejsce 11
100 m st. klasycznym 1:23.43 miejsce 4
200m st zmiennym 3:01.06 miejsce 18
200 m st. klasycznym 3:02,85 miejsce 7

4. Dworniczak Mateusz
50 m st. motylkowym 2:50.15 miejsce 19
100 m st. zmiennym 1:43,97 miejsce 47

5. Hein Jakub
50 m st. motylkowym 2:54.04 miejsce 9
100 m st . zmiennym 1:32,61 miejsce 40

6. Gwóźdź Pola
50 m st. motylkowym 0:43,91 miejsce 48
100 m st . zmiennym 1:33,37miejsce 51

7. Szolc Dominik
50 m st . motylkowym 037,61miejsce 29
100 m st. zmiennym 1:22.68 miejsce 21
100m st dowolnym 1:13.41 miejsce 26
200 m st. zmiennym 2:59.28 miejsce 16

8. Semba Michał
200 m st . dowolnym 2:57.34 miejsce 25
100 m st. klasycznym 1:38,56. miejsce 22
100m st dowolnym 1:19.13 miejsce 42
200 m st. klasycznym 3:32.28 miejsce 18

9. Wacławek Mateusz
200 m st . dowolnym 2:42.94 miejsce 18
100 m st. zmiennym 1:25.82 miejsce 33
200m st zmiennym 3:00.63miejsce 17
100 m st. dowolnym 1:15.04 miejsce 33

10. Kosytorz Kamil
200 m st . dowolnym 2:32.66 miejsce 25
400 m st. dowolnym 5:20.53 miejsce 8
100m st klasycznym 1:24,08. miejsce 5
200 m st. klasycznym 3:00.16 miejsce 4

Sztafeta I 4x100 m stylem dowolnym 4:39.11 miejsce 4
Bonsz Adrian 1:09,71, Dominiczak Kamil 1:10,06, Kosytorz Kamil 1:11,58, Brol Dominik 1:07,76

Sztafeta II 4x100 m stylem dowolnym 5:04.76 miejsce 14
Wacławek Mateusz 1:13,90, Hein Jakub 1:28,30, Semba Michał 1:20,71, Szolc Dominik 1:15.55

Sztafeta 4x100 m stylem zmiennym 5:16.44 miejsce 6
Bonsz Adrian, Kosytorz Kamil, Dominiczak Kamil, Brol Dominik



15 GRUDNIA 2015


Warsztaty Pływackie Fundacji Otylii Jędrzęjczak

Nasza zawodniczka Ola Sojka wzięła udział w warsztatach zorganizowanych przez Fundację Otylii Jedrzejczak. Mają one na celu propagowanie pływania wód młodzieży, a także zaznajomienie rodziców z psychologią sportu oraz dietetyką sportowa.

Dzieci wysyłają zgłoszenia wraz z uzasadnieniem dlaczego pływają - dla najciekawszych fundowane są właśnie takie warsztaty.





14 GRUDNIA 2015


Sprawozdanie z Mistrzostw Śląska 11-latków, Gliwice 10-12-2015r.

Na pływalni Olimpijczyk w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Śląska dzieci 11-latków.
W zawodach wystartowało 350 zawodników reprezentujących 36 klubów.


Wyniki uzyskane przez naszych zawodników:

Chromik Szymon
50m stylem dowolny 0:42,43 miejsce 107
50m stylem klasyczny 0:51,16 miejsce 49
100m stylem klasyczny 1:54,71 miejsce 51
100m stylem zmienny 1:48,61 miejsce 66

Kapitan Kacper
100m stylem dowolny 1:22.39 miejsce 44
200m stylem dowolny 2:55,88 miejsce 26
50m stylem motylkowy0:43,67 miejsce 36
100m stylem motylkowy1:39,97 miejsce 16

Maćkowiak Arkadiusz
50m stylem dowolny 0:47,69 miejsce128
100m stylem dowolny 1:46,81miejsce 79
50m stylem klasyczny0:53,43 miejsce 43
100m stylem klasyczny1:53,45 miejsce 48

Pietruszka Kamil
50m stylem dowolny0:38,65 miejsce 82
100m stylem dowolny1:27,55 miejsce 58
100m stylem grzbietowy140,56 miejsce 34
100 stylem m klasyczny1:57,16 miejsce 53

Stępniak Michał
50m stylem dowolny0:34,51 miejsce 33
100m stylem dowolnym1:17,28 miejsce 27
200m stylem dowolnym2:51,10 miejsce 19
100m stylem zmienny1:28,39 miejsce 27

Widera Gabriel
50m stylem dowolnym0:37,22 miejsce 65
100m stylem dowolnym1:28,09 miejsce 60
50m stylem klasyczny 0:47,21
100m stylem klasyczny1:41,08 miejsce 21

Blaszka Oliwia
50m stylem klasyczny 0:51,98 miejsce 50
100m stylem klasyczny1:48,41 miejsce 42

Burzyńska Oliwia
50m stylem grzbietowy0:49,95 miejsce 54
100m stylem grzbietowy1:45,66 miejsce 40
50m stylem klasyczny0:54,39 miejsce 57
100m stylem klasyczny 1:54,29miejsce 47

Drabik Aneta
50m stylem dowolnym0:42,56 miejsce 84
100m stylem dowolnym1:36,87 miejsce 64
50m stylem klasycznym0:53,62 miejsce 55
100m stylem klasycznym1:51,11 miejsce 51

Nowakowska Emilia
50m stylem dowolnym 0:48,75 miejsce 92
100m stylem dowolnym1:52,85 miejsce 68

Krzyż Wiktoria
100m stylem dowolnym1:24,25 miejsce 39
200m stylem dowolnym3:01,55 miejsce 26
100m stylem grzbietowym1:36,62 miejsce 31
100m stylem zmiennym1:35,39 miejsce 41

Mysior Martyna
50m stylem dowolnym0:38,90 miejsce 65
100m stylem dowolnym1:31,56 miejsce 58
50m stylem motylkowym0:49,07 miejsce 40
100m stylem zmiennym1:38,66 miejsce 50

Pietruszka Klaudia
100m stylem dowolnym1:31,51 miejsce 57
50m stylem klasycznym0:52,35 miejsce 53
100m stylem klasycznym1:54,88 miejsce 50

Sojka Aleksandra
100m stylem dowolnym1:19,70 miejsce 25
200m stylem dowolnym2:54,84 miejsce 19
50 stylem m klasycznym0:42,05 miejsce 8
100m stylem klasycznym1:32,66 miejsce15

Sztafeta 4x50m st. dowolnym dziewczyn 19 miejsce 2:34,90
Krzyż wiktoria, Pietruszka Klaudia, Mysior Martyna , Sojka Aleksandra

Sztafeta 4x50m st. zmiennym dziewczyn 19 miejsce 3:02,50
Krzyż wiktoria, Pietruszka Klaudia, Mysior Martyna, Sojka Aleksandra

Sztafeta 4x50m st. dowolnym chłopców 18 miejsce 2:29,72
Widera Gabriel, Kapitan Kacper, Pietruszka Kamil, Stępniak Michał

Sztafeta 4x50m st. zmiennym chłopców 18 miejsce 2:52,02
Pietruszka Kamil, Widera Gabriel, Kapitan Kacper, Stępniak Michał

Więcej zdjęć



8 GRUDNIA 2015


Mistrzostwa Śląska 11-latków ZMIANA

W związku z chorobą Pani trener Olgi Niemczyk informujemy, iż w czwartek na Mistrzostwa Śląska
11-latków do GLIWIC (uwaga - zmiana miejsca!!!) pojedziemy z trenerem P. Achimem Dulok.
Godziny odjazdu Busa z Basenu Miejskiego i Hajduk są do ustalenia telefonicznie z p. Achimem.

Informujemy, że na Basenie Miejskim zajęcia w grudniu odbędą się bez zmian.
Pani Oldze życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!!!


Mistrzostwa Śląska 11-latków

Zbiórka Basen Hajduki 8:00
Basen Miejski 8:15

10 grudnia 2015r Gliwice Basen Olimpijczyk

I BLOK - Rozgrzewka 9.00 (9.00-9.20 Dziewczyny, 9.20 – 9.45 Chłopcy)
Starty 10.00

II BLOK – Rozgrzewka – do ustalenia

Starty – do ustalenia



1 GRUDNIA 2015


3-12-2015 ODWOŁANE ZAJĘCIA NA BASENIE MIEJSKIM

Informujemy, że dniu 3 grudnia (czwartek) zajęcia na Basenie Miejskich są odwołane.
Na trening zapraszamy na basen "Hajduki".



27 listopada 2015


Sprawozdanie z LIGI KLUBÓW ŚLĄSKICH 12-latków. Runda II, Radlin 25-11-2015r.

W zawodach startowało 244 zawodników z 32 klubów. Nasz klub reprezentowało 9 zawodników,
2 dziewczyny i 7 chłopców.


Wyniki uzyskane przez naszych zawodników:

1. GWÓŹDZ Pola
200 m stylem klasycznym 3:31.68, miejsce 27
200 m stylem zmiennym 1:35.55, miejsce 79

2. ŻOCH MARTYNA
100 m stylem dowolnym 1:29.41, miejsce 65
100 m stylem grzbietowym 3:19.1,6 miejsce 26

1. BROL Dominik
100 m stylem dowolnym 1:08.86, miejsce 14
200 m stylem zmiennym 2:54.09, miejsce 10

2. KOSYTORZ Kamil
200 m stylem Klasycznym 1:26.28, miejsce 7
200 m stylem zmiennym 2:52.39, miejsce 8

3. BONSZ Adrian
100m stylem grzbietowym 1:19.34, miejsce 9
200 m stylem zmiennym 2:44.78, miejsce 4

4. SZOLC Dominik
100 m stylem dowolnym 1:13.51, miejsce 31
200 m stylem zmiennym 3:03.08, miejsce 19

5. DOMINICZAK Kamil
200 m stylem klasycznym 3:00.07, miejsce 2 Srebrny medal
200 m stylem zmiennym 2:52.59, miejsce 9

6. WILUŚ Maksymilian
100 m stylem dowolnym 1:27.53, miejsce 73
200 m stylem klasycznym 3:49.44, miejsce 27

7. WACŁAWEK Mateusz
100 m stylem dowolnym 1:14.94, miejsce 38
100 m stylem grzbietowym 1:26.93, miejsce 26

Sztafeta 4x 50 m st. zmiennym chłopców I 2:22.22, miejsce 3 Brązowy Medal
1 .Bonsz Adrian
2. Dominiczak Kamil
3. Kosytorz Kamil
4. Brol Dominik



26 listopada 2015


ZDJĘCIA W GALERII

W naszej galerii do obejrzenia dużo zdjęć z ostatnich zawodów.
autor p. Staciwa

Chorzów Tychy Paniówki



25 listopada 2015


SKŁADKI - PRZYPOMNIENIE

Przypominamy o regularnym opłacaniu składek klubowych.

Składka klubowa na basenie "Hajduki" jest płatna do 20 dnia każdego miesiąca w wysokości 80 zł.
Składka za drugie dziecko w klubie wynosi 50zł.

Składka klubowa na basenie Miejskim jest płatna do 20 dnia każdego miesiąca w wysokości 60 zł.
Składka za drugie dziecko w klubie wynosi 35zł.

Bardzo prosimy o terminowe wpłacanie składek. Opóźnienia we wpłatach dezorganizują pracę klubu.

Zarząd Klubu wraz z Trenerami



23 listopada 2015


Międzynarodowe Zawody w Zespole Szkół Sportowych nr 1 w Chorzowie

W sobotnich Międzynarodowych Zawodach (Polska, Węgry) w Zespole Szkół Sportowych nr 1 w Chorzowie wystartowało 50 zawodników z naszego klubu.

Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom wspaniałach wyników. Na szczególne wyróżnienie zasługują nasi najmłodsi zawodnicy, którzy po raz pierwszy wystartowali w zawodach i świetnie sobie poradzili.
GRATULUJEMY!



Wyniki i zdobyte miejsca:

2006 - 50 dowolnym

2. Kobylska Magdalena 00:40,00
3. Purchałka Amelia 00:42,91
4. Bezak Dominika 00:43,97
6. Nowak Maria 00:49,20
8. Borczyk Maja 00:52,36
11. Flak Eliza 01:10,00
13. Flak Emilia 01:11,08

2005 - 50 dowolnym

2. Brol Kinga 00:38,88
4. Blaszka Oliwia 00:40,86
5. Stefańska Oliwia 00:43,32
6. Wacławek Laura 00:44,66

2004 - 50 dowolnym

5. Mysior Martyna 00:38,99
8. Emilia Nowakowska 00:48,69

2003 - 50 dowolnym

5. Gwóżdz Pola 00:36,96

2006 - 50 dowolnym

2. Juraszek Fabian 00:45,55
6. Szeliga Juliusz 00:48,33
9. Garsztka Fabian 00:49,83
10. Köning Szymon 00:53,55
13. Mandrela Mateusz 00:57,58

2005 - 50 dowolnym

3. Staciwa Kami 00:38,60
4. Staciwa Jakub 00:40,30
10. Krupa Bruno 00:47,52
13. Włodarz Dominik 01:02,30

2004 - 50 dowolnym

3. Kapitan Kacper 00:37,07
5. Szczyrba Michał 00:42,68

2003 - 50 dowolnym

1. Brol Dominik 00:30,62
2. Szolc Dominik 00:31,45
5. Semba Michał 00:34,00
6. Żurek Roland 00:35,49
7. Dworniczak Mateusz 00:41,65

2006 - 50 klasycznym

2. Bezak Dominika 00:54,67
5. Żurowska Dagmara 01:07,22
6. Borczyk Maja 01:16,62
7. Flak Emilia 01:31,91

2005 - 50 klasycznym

2. Stefańska Oliwia 00:52,71

2004 - 50 klasycznym

1. Sojka Aleksandra 00:43,19
6. Blaszka Oliwia 00:51,91
7. Drabik Aneta 00:54,10

2003 - 50 klasycznym

6. Gwóżdz Pola 00:46,89

2006 - 50 klasycznym

5. Garsztka Fabian 01:02,69

2005 - 50 klasycznym

5. Czerniawski Jakub 00:55,03

2004 - 50 klasycznym

4. Chromik Szymon 00:52,46

2003 - 50 klasycznym

1. Kosytorz Kamil 00:38,78
2. Dominiczak Kamil 00:39,22
6. Dworniczak Mateusz 00:54,54

2006 - 50 grzbietowym

4. Purchałka Amelia 00:49,75
8. Żurowska Dagmara 01:00,93
12. Flak Eliza 01:10,24

2005 - 50 grzbietowym

5. Brol Kinga 00:44,95
7. Wacławek Laura 00:51,18

2003 - 50 grzbietowym

5. Żoch Martyna 00:44,45

2006 - 50 grzbietowym

6. Szeliga Juliusz 00:56,06
9. Mandrela Mateusz 01:00,94
11. Köning Szymon 01:04,00

2005 - 50 grzbietowym

2. Śmiałek Mateusz 00:43,23
4. Staciwa Kamil 00:48,29
7. Staciwa Jakub 00:49,17

2004 - 50 grzbietowym

3. Stępniak Michał 2004 00:39,77

2003 - 50 grzbietowym

1. Bonsz Adrian 00:36,06
2. Wacławek Mateusz 00:39,50

2004 - 50 motylem

2. Stępniak Michał 00:39,79
4. Kapitan Kacper 00:45,22

2003 - 50 motylem

1. Bonsz Adrian 00:34,69
4. Brol Dominik 00:37,08
5. Szolc Dominik 00:37,56

2004 - 100 zmiennym
4. Mysior Martyna 01:41,06
5. Drabik Aneta 01:52,18

2003 - 100 zmiennym

3. Żoch Martyna 01:39,76

2005 - 100 zmiennym

2. Śmiałek Mateusz 01:36,72
3. Czerniawski Jakub 01:39,25

2004 - 100 zmiennym

4. Pietruszka Kamil 01:42,81
5. Chromik Szymon 01:52,57

2003 - 100 zmiennym

1. Dominiczak Kamil 01:19,18
2. Kosytorz Kamil 01:21,09
5. Żurek Roland 01:32,36
6. Semba Michał 01:34,62
7. Wiluś Maksymilian 01:37,40

Zdjęcia w galerii


17 listopada 2015


Puchar LKS Jedność 32 Przyszowice, Paniówki, 14-11-2015r.

W dniu 14-11- br. na pływalni „Wodnik” w Paniówkach odbyły się zawody pływackie. W zawodach startowało 411 zawodników z 31 klubów.
Nasz klub był reprezentowany przez 22 zawodników(11 dziewczyn,11 chłopców).


Wyniki uzyskane przez naszych zawodników:

Adamiec Patryk
-50 m stylem dowolnym 0: 37.6 miejsce 14
-50 m stylem klasyczny 0:53,64 miejsce 9
-50 m stylem grzbietowym 0:45,80 miejsce 7

Bonsz Adrian
-100 m stylem grzbietowym 1:17,67 miejsce 6
-100 m stylem motylkowym 1:18,54 miejsce 5
-50 m stylem grzbietowym 0:36,33 miejsce 7
-100 m stylem zmiennym 1:18,10 miejsce 6

Dominiczak Kamil
-50 m stylem klasycznym 0:39,88 miejsce 4
-100 m stylem motylkowym 1:26,19 miejsce 9
-100 m stylem klasycznym 1:25,83 miejsce 3 brązowy medal
-100 m stylem zmiennym 1:19,23 miejsce 9

Dworniczak Mateusz
-50 m stylem dowolnym 0:41,41 miejsce 19
-50 m stylem klasyczny 0:54,04 miejsce 11
-100 m stylem dowolnym 1:35,62 miejsce 17
-100 m stylem klasycznym 1:58,98 miejsce 11

Kosytorz Kamil
-50 m stylem klasyczny 0:38,94 miejsce 3 brązowy medal
-200 m stylem dowolnym 2:34,20 miejsce 11
-100 m stylem dowolnym 1:11,50 miejsce 11
-100 m stylem klasycznym 1:27,39 miejsce 6

Staciwa Jakub
-50 m stylem dowolnym 0: 43.07 miejsce 23
-100 m stylem dowolnym 1:33,38 miejsce 12
-50 m stylem grzbietowym 0:51,3 miejsce 12

Staciwa Kamil
-50 m stylem dowolnym 0: 40.38 miejsce 17
-100 m stylem dowolnym 1:30,38 miejsce 11
-50 m stylem motylkowym 0:51,25 miejsce 7

Stępniak Michał
-100 m stylem grzbietowym 1:29,67 miejsce 8
-200 m stylem dowolnym 2:52,89 miejsce 9
-100 m stylem dowolnym 1:19,26 miejsce 16
-100 m stylem zmiennym 1:29,89 miejsce 12

Semba Michał
-50 m stylem dowolnym 0:35,66 miejsce16
-50 m stylem klasyczny 0:46,20 miejsce 10
-100 m stylem dowolnym 1:27,07 miejsce 16
-100 m stylem klasycznym 1:43 58 miejsce 10

Szolc Dominiak
-50 m stylem dowolnym 0:31,94 miejsce 10
-200 m stylem dowolnym 2:43,54 miejsce 12
-100 m stylem dowolnym 1:12,30 miejsce 12
-50 m stylem motylkowym 0:37,89 miejsce 10

Śmiałek Mateusz
-50 m stylem dowolnym 0: 35.52 miejsce 6
-100 m stylem grzbietowym 1:36,89: miejsce 10
-100 m stylem dowolnym 1:24,82 miejsce 8
-100 m stylem klasycznym 1:53,91 miejsce 7

Bezak Dominika
-50 m stylem dowolnym 0:42,91 miejsce 21
-50 m stylem klasyczny 0:53,45 miejsce 15
-50 m stylem grzbietowym 0:46,99 miejsce 11

Blaszka Oliwia
-50 m stylem dowolnym 0:40,86 miejsce 42
-50 m stylem klasyczny 0:52,58 miejsce 27
-100 m stylem zmiennym 1:42,36 miejsce 32

Kobylska Magdalena
-50 m stylem dowolnym 0:41,20 miejsce 16
-50 m stylem klasyczny 0:57,65 miejsce 26
-50 m stylem grzbietowym 0:50,89 miejsce 25

Komander Natalia
-100m stylem grzbietowym1:46,63 miejsce 16
-100 m stylem klasyczny 1:52,99 miejsce 11

Krzyż Wiktoria
-100m stylem grzbietowym 1:31,62 miejsce 18
-200 m stylem dowolnym 2:57,35 miejsce 20
-100 m stylem dowolnym 1:22,82 miejsce 26
-100 m stylem zmiennym 1:36,38 miejsce 26

Mysior Martyna
-50 m stylem dowolnym 0:38,99 miejsce 38
-100 m stylem dowolnym 1:31,33 miejsce 34

Purchałka Amelia
-50 m stylem dowolnym 0:42,10 miejsce 18
-50 m stylem klasyczny 0:56,48 miejsce 23
-50 m stylem grzbietowym 0:49,24 miejsce 19

Sojka Aleksandra
-50 m stylem klasycznym 0:43,49 miejsce 9
-200 m stylem dowolnym 2:51,36 miejsce 16
-100 m stylem dowolnym 1:19,39 miejsce 22
-100 m stylem zmiennym1:30,76 miejsce 22

Pietruszka Klaudia
-50 m stylem dowolnym 0:41,94 miejsce 44
-50 m stylem motylkowym0:49,38 miejsce 21

Winiarska Natalia
-50 m stylem dowolnym 0:43,85 miejsce 25
-50 m stylem klasyczny 0:51,40 miejsce 16
-100 m stylem dowolnym 1:34,22 miejsce 16
-100 m stylem klasycznym 1:54,19 miejsce 14

Żoch Martyna
-50 m stylem dowolnym 0:38,64 miejsce 24
-100 m stylem grzbietowym1:40,77 miejsce 15
-100 m stylem dowolnym 1:25,61 miejsce 20
-100 m stylem zmiennym 1:36,88 miejsce 16

Sztafeta 8x50 mieszane 10 miejsce 4:32,10
1.Szolc Dominik
2.Sojka Aleksandra
3.Semba Michał
4.Stępniak Michał
5.Dominczak Kamil
6.Kosytorz Kamil
7.Śmiałek Mateusz
8.Bonsz Adrian

Sztafeta 8x50 mieszane 17 miejsce 5:15,05
1.Staciwa Kamil
2.Pietruszka Klaudia
3.Krzyż Wiktoria
4.Mysior Martyna
5.Kobylska Magdalena
6.Adamiec Patryk
7.Blaszka Oliwia
8.Żoch Martyna

W zawodach starowali nasi byli zawodnicy:

Marta Beruś
-50 m stylem klasycznym 0:37,96 miejsce 1 złoty medal
-200 m stylem dowolnym 2:31,97 miejsce 7

Marcin Szarpak
-200 m stylem dowolnym 2:05,64 miejsce 3 brązowy medal
-100 m stylem dowolnym 0:59,06 miejsce6
-100 m stylem zmiennym 1:06,80 miejsce 5

Zdjęcia w galerii


10 listopada 2015


Puchar LKS JEDNOŚĆ PRZYSZOWICE 14.11. 2015

Zawodnicy KP SUKCES wytypowani do udziału w zawodach:



W przypadku niemożliwości udziału dziecka w zawodach prosimy niezwłocznie poinformować trenera:
Joachim Dulok, tel. 602-513-762

Opłata startowa 10 zł za start.

Propozycja dla rodziców.
Nasz Klub może wynająć 20 osobowego busa który przewiezie dzieci i rodziców na zawody i z powrotem. Koszty wynajmu będą podzielone przez ilość chętnych orientacyjny przykład 20 osób korzysta z transportu odpłatność 12 zł od osoby.

Dzieci mają zapewniony na miejscu obiad, opłacony przez klub.
Dojazd na zawody własnym transportem informacja zwrotna do 09.11.br. 602513762
Wyjazd busa 14.11. 2015r. basen Hajduki godz 6:30

Zbiórka uczestników przy Pływalni Wodnik 14.11.2015 godz. 7:00

Miejsce zawodów:
PŁYWALNIA „WODNIK” w Paniówkach 44-177 ul. Gliwicka 11b
Lokalizacja przy drodze krajowej 44 ,trasa Mikołów- Gliwice




4 listopada 2015


ZAWODNICY MIESIĄCA

Ruszyła kolejna edycja naszego klubowego konkursu na zawodnika miesiąca. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przynajmniej trzymiesięczny okres przynależenia do klubu jak również opłacone terminowo składki. W konkursie zawodnicy wygrywają nagrody-niespodzianki.

Poniżej zdjęcia z pierwszych przyznanych w tym sezonie tytułów zawodników miesiąca.





27 października 2015


VIII Ogólnopolski Integracyjny Miting im. Maćka Maika, 24-25.10.2015 r

W dniach 24-25.10.2015 r. na pływalni MOSIR w Tychach odbył się VIII Ogólnopolski Integracyjny Miting im. Maćka Maika.
W zawodach wystartowało 336 zawodników z 28 klubów nasz kub reprezentowali 14 zawodników.


Poniżej wyniki uzyskane przez naszych podopiecznych.

1. BONSZ Adrian
50mstylem dowolnym 0:33.30 miejsce 5
400mstylem dowolnym 5:30.64 miejsce 5
100m stylem dowolnym 1:11.53 miejsce 6
200m stylem zmiennym 2:50.55 miejsce 4

2. BROL Dominik
100mstylem grzbietowym 1:19.46 miejsce 2 srebrny medal
400mstylem dowolnym 5:27.11 miejsce 4
100m stylem dowolnym 1:10,20 miejsce 5
200mstylem zmiennym 2:53.44 miejsce 5

3. BROL KINGA
50mstylem dowolnym 0: 42.02 miejsce 30
100mstylem dowolnym 1:35.30 miejsce 35
50m stylem grzbietowym 0:49,57 miejsce 20
100mstylem grzbietowym 1:40.41 miejsce 14

4. CZERNIAWSKI Jakub
50mstylem dowolnym 0:39.00 miejsce 16
100mstylem dowolnym 1:34,07 miejsce 22
50mstylem klasycznym 0: 56.46 miejsce 13
100mstylem klasycznym 1:57.66 miejsce 7

5. GWÓŹDŹ Pola
100mstylem dowolnym 1:298.92 miejsce 30
400mstylem dowolnym 6:18,78 miejsce 12
100mstylem klasycznym 1:40.58 miejsce 12
200mstylem zmiennym 3:23.16 miejsce 7

5. HEIN Jakub
200mstylem zmiennym 3:21,47 miejsce 8
400mstylem dowolnym 6:37.98 miejsce 11
50m stylem klasycznym 0:43.33 miejsce 5
100m stylem klasycznym 1:33.38 miejsce 2 srebrny medal

7. KAPITAN Kacper
400mstylem dowolnym 6:18.81 miejsce 10
100mstylem dowolnym 1:23.43 miejsce 18
50m stylem motylkowym 0:45.66 miejsce 11
200mstylem zamiennym 3:29,06 miejsce 10

8. KRZYŻ Wiktoria
100mstylem dowolnym 0:24.51 miejsce 22
400mstylem dowolnym 6:23.38 miejsce 13
50mstylem grzbietowym 0:44.77 miejsce 11
100mstylem grzbietowym 1:33.72 miejsce 13

9. LECH Wiktoria
50mstylem dowolnym 0: 41.84 miejsce 28
100m stylem grzbietowym 1:49.44 miejsce 17

10.SOJKA Aleksandra
100mstylem dowolny m 1:23.61 miejsce 24
400mstylem dowolnym 6:11.09 miejsce 11
50mstylem klasycznym 0:42.89 miejsce 3 brązowy medal
100mstylem klasycznym 1:33.86 miejsce 6

11. STACIWA Jakub
50mstylem dowolnym 0: 46.80 miejsce 22
100m stylem dowolnym 1:35.55 miejsce 23
50mstylem grzbietowym 0: 54.78 miejsce 11
100m stylem grzbietowym 1:53.15 miejsce 9

12. STACIWA Kamil
50mstylem dowolnym 0: 43.01 miejsce 18
100mstylem dowolnym 1 :32.21 miejsce 21
50mstylem grzbietowym 0: 48.70 miejsce 9
100m stylem grzbietowym 1:46.30 miejsce 8

13. STĘPNIAK Michał
100m stylem dowolnym 1:21.98 miejsce 16
400m stylem do wolnym 6:05.88 miejsce 8
100m stylem grzbietowym 128.35 miejsce 5
200m stylem zmiennym 3:15.94 miejsce 7

14. KOSYTORZ Kamil
100m stylem klasycznym 1:30,12 miejsce 1 złoty medal
400mstylem dowolnym 5:38.15 miejsce 6

I Sztafeta 4x50 m st. dowolnym miejsce 10 2:16,84
1. Bonsz Adrian, 2.Hein Jakub, 3.Stępniak Michał, 4.Brol Dominik

II Sztafeta 4x50 m st. dowolnym miejsce 16
1.Czerniawski Jakub, 2.Staciwa Kamil, 3.Staciwa Jakub, 4.Kapitan Kacper

Zdjęcia w galerii


27 października 2015


Sprawozdanie z LIGI KLUBÓW ŚLĄSKICH 12-latków, runda I, Radlin 23-10-2015r

W zawodach startowało 244 zawodników z 32 klubów.
Nasz klub reprezentowało 14 zawodników 4 dziewczyny 10 chłopców.

Poniżej wyniki uzyskane przez naszych zawodników.

1. GWÓŹDZ Pola
100 m stylem klasycznym 1:44.97 miejsce 51
100 m stylem zmiennym 1:35.55 miejsce 79

2. ŻOCH MARTYNA
400 m stylem dowolnym 6:48.96 miejsce 32
100 m stylem zmiennym 1:37.78 miejsce 86

3. KOMANDER NATALIA
100 m stylem klasycznym 1:57.06 miejsce 66
100 m stylem zmiennym 1:42.72 miejsce 100

4. KADUK PAULINA
100 m stylem klasycznym 1:45.91 miejsce 53
100 m stylem zmiennym 1:33.53 miejsce 69

1. BROL Dominik
100 m stylem motylkowym 1:28.35 miejsce 16
100 m stylem zmiennym 1:21.30 miejsce 19

2. HEIN Jakub
100 m stylem klasycznym 1:35.10 miejsce 52
100 m stylem zmiennym 1:30.33 miejsce 51

3. JAWORSKI MICHAŁ
100 m stylem motylkowym 1:43.04 miejsce 38
100 m stylem zmiennym 1:38.54 miejsce 66

4. KOSYTORZ Kamil
100 m stylem Klasycznym 1:26.28 miejsce 7
100 m stylem zmiennym 1:25.13 miejsce 10

5. BONSZ Adrian
100m stylem motylkowym 1:19.34 miejsce 9
100 m stylem zmiennym 1:22.08 miejsce 6

6. SEMBA Michał
100 m stylem klasycznym 1:42.72 miejsce 38
400 m stylem dowolnym 6:50.75 miejsce 40

7. ŻUREK ROLAND
100 m stylem Klasycznym 1:44.28 miejsce 41
100 m stylem zmiennym 1:33.29 miejsce 60

8. DWORNICZAK MATEUSZ
100 m stylem Klasycznym 1:57.54 miejsce 52
100 m stylem zmiennym 1:53.42 miejsce 77

9. WACŁAWEK MATEUSZ
400 m stylem dowolnym 6:01.80 miejsce 25
100 m stylem zmiennym 1:25.84 miejsce 34

10. MENDEL SZYMON
100m stylem motylkowym 1:54.60 miejsce 42
400 m stylem dowolnym 7:04.30 miejsce 42

Sztafeta 8x50 m st. dowolnym mieszana 4:44.39 miejsce 10
1. Komander Natalia
2. Kosytorz Kamil
3. Gwóżdź Pola
4. Wacławek Mateusz
5. Żoch Martyna
6. Bonsz Adrian
7. Kaduk Paulina
8. Brol Dominik

Sztafeta 4x 50 m st. dowolnym dziewczyny 2:38.98 miejsce 16
1, Żoch Martyna
2. Komander Natalia
3. Gwóźdź Pola
4. Kaduk Paulina

Sztafeta 4x 50 m st. dowolnym chłopców I 2:09.22 miejsce 5
1. Bonsz Adrian
2. Wacławek Mateusz
3. Kosytorz Kamil
4. Brol Dominik

Sztafeta 4x 50 m st. dowolnym chłopców II 2:37.47 miejsce 15
1. Mendel Szymon
2. Hein Jakub
3. Semba Michał
4. Jaworski Michał


26 października 2015


Liga Klubów Śląskich rocznika 2004, Knurów, 23 października 2015



W dniu 23.10.2015 r. na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbyły się pierwsze w tym sezonie zawody z cyklu Ligi Klubów Śląskich rocznika 2004. W zawodach wystartowało 265 zawodników z 25 klubów. Nasz Klub reprezentowało 13 zawodników i prawie wszyscy to debiutanci. Wszyscy dzielnie walczyli o najlepsze miejsca, i pomimo paru dyskwalifikacji niektórych naszych zawodników, nikt się nie zraził i dalej z wielką ochotą oraz wolą walki prezentował się w kolejnych konkurencjach. Serdecznie gratulujemy zajętych miejsc, sukcesów, coraz lepszych czasów.
W ostatecznym wyniku nasz klub zajął w klasyfikacji ogólnej 20 miejsce.

Przed naszymi pływakami teraz czas ciężkich treningów, liczymy na jeszcze większe zaangażowanie w codzienny, żmudny trening, aby w kolejnym cyklu Ligii Klubów Śląskich, nasi dzielni zawodnicy osiągnęli swoje jak najlepsze "życiówki".

Dziękujemy klubowiczom oraz trenerom za wielkie zaangażowanie, trud, wysiłek i do zobaczenia 26 listopada w ...................

Chcieliśmy także za pośrednictwem naszej strony złożyć gorące podziękowania rodzicom klubowiczów "HURAGAN" Sosnowiec za zajęcie miejsc dla naszych zawodników na widowni basenu w Knurowie.

A oto wyniki naszych zawodników:

1. Stępniak Michał
100 m motylkiem - 18 miejsce
100 m zmiennym - 19 miejsce

2. Widera Gabryś
100 m klasycznym - 24 miejsce
100 m zmiennym - 63 miejsce

3. Chromik Szymon
100 m klasykiem - 50 miejsce
100 m zmiennym - 87 miejsce

4. Maćkowiak Arkadiusz
100 m klasycznym - 48 miejsce
100 m zmiennym - 99 miejsce

5. Pietruszka Kamil
400 m dowolnym - 17 miejsce

6. Kapitan Kacper
100 m motylkiem - 22 miejsce
400 m dowolnym - 31 miejsce

Sztafeta męska 4 x 50 m dowolnym - 16 miejsce

7. Martyna Mysior
100 m motylkiem - 22 miejsce
100 m zmiennym - 77 miejsce

8. Pietruszka Klaudia
100 m motylkiem - 24 miejsce
400 m dowolnym - 42 miejsce
100 m klasycznym - 43 miejsce

9. Blaszka Oliwia
400 m dowolnym - 46 miejsce

10. Sojka Aleksandra
100 m klasycznym - 14 miejsce
100 m zmiennym - 20 miejsce

11. Krzyż Wiktoria
400 m dowolnym - 23 miejsce
100 m zmiennym - 52 miejsce

12. Drabik Aneta
100 m klasycznym - 52 miejsce

13. Burzyńska Oliwia
100 m klasycznym - 51 miejsce

Zdjęcia w galerii


13 października 2015


TRENING NA BASENIE HAJDUKI 9.10.2015





12 października 2015


ODWOŁANE ZAJĘCIA - 14.10.2015

Z okazji Dnia Edakcji Narodowej życzymy trenerom powodzenia i dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

W dniu 14 paździeRnika (środa) zajęcią się nie odbędą.


12 października 2015


Zawodnicy KP SUKCES wytypowani do udziału w zawodach:
VIII OGÓLNOPOLSKI Integracyjny Miting Pływacki
im. Maćka Maika, Tychy 24-25 października 2015 (sobota –niedziela)


1) Bonsz Adrian
2) Brol Dominik
3) Brol Kinga
4) Bigewski Marcin
5) Czerniawski Jakub
6) Dominiczak Kamil
7) Stępniak Michał
8) Gwóżdz Pola
9) Hein Jakub
10) Kapitan Kacper
11) Kosytorz Kamil
12) Krzyż Wiktoria
13) Lech Wiktoria
14) Mendel Szymon
15) Semba Michał
16) Staciwa Jakub
17) Staciwa Kamil
18) Sojka Aleksandra
19) Szolc Dominik
20) Wacławek Mateusz
21) Widera Gabriel
22) Żoch Martyna

W przypadku niemożliwości udziału dziecka w zawodach prosimy niezwłocznie poinformować trenera:

Joachim Dulok, tel. 602-513-762

Opłata startowa za dwa bloki startowe wynosi 30zł.
Zwrot oświadczeń wraz z opłatą do 15.10. br.
Dojazd na zawody własnym transportem.

Zbiórka Pływalnia MOSIR Tychy ul. Edukacji 9:
Sobota 12:30, niedziela 8:30

Więcej na megatiming.pl


5 października 2015


ZEBRANIE RODZICÓW

W dniu 15 października (czwartek) o godzinie 18:00 na basenie "HAJDUKI" odbędzie się zebranie z rodzicami.
Tematem zebrania będą bieżące sprawy klubu jak i propozycja utworzenia w naszym klubie grupy zawodników starszych tj. uczniów gimnazjum. Bardzo prosimy aby na zebraniu obowiązkowo pojawili się rodzice wraz z dziećmi z rocznika 2003.

Serdecznie zapraszamy

Zarząd wraz z Trenerami.


1 października 2015


ZDJĘCIA Z ZAWODÓW - ROSOMAK 2015



Cała galeria z zawodów do pobrania: rosomak2015.zip


28 września 2015


Sprawozdanie z II Zawodów Pływackich o Puchar „ROSOMAKA”

W dniu 26.09.2015 r. na pływalni Kompleksu Sportowego Michał w Siemianowicach Śl. odbyły się zawody pływackie o PUCHAR ROSOMAKA.
W zawodach wystartowało 345 zawodników z 29 klubów nasz kub reprezentowali 18 zawodników.

Specjalne podziękowania dla wszystkich rodziców naszych zawodników, którzy tak licznie pojawili się na zawodach. Tak ogromny doping na pewno przyczynił się do osiągnięcia tak dobrych wyników przez naszych sportowców.
Przypominamy, że rodzice, znajomi są zawsze mile widziani na każdych zawodach i działają motywująco na zawodników.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY w imieniu trenerów i dzieci.

Poniżej wyniki uzyskane przez naszych podopiecznych i absolwentów

BONSZ Adrian
50mstylem grzbietowym 0:36.41 miejsce 2 srebrny medal
100mstylem grzbietowym 1:19.82 miejsce 4
50m stylem motylkowym 0:34.99 miejsce 5
200m stylem motylkowym 3:01.40 miejsce 5

BROL Dominik
50mstylem dowolnym 0:32.02 miejsce 10
100mstylem dowolnym 1:11.14 miejsce 12
50m stylem motylkowym 0:39.05 miejsce 14
100mstylem zmiennym 1:21.23 miejsce 8

CZERNIAWSKI Jakub
50mstylem dowolnym 0:39.02 miejsce 11
100mstylem dowolnym 1:33.60 miejsce 11
50mstylem klasycznym 0: 58.29 miejsce 8
100mstylem klasycznym 2:01.08 miejsce 8

DOMINICZAK Kamil
100mstylem dowolnym 1:13.33 miejsce 16
50m stylem klasycznym 0:40.61 miejsce 2 srebrny medal
100m stylem klasycznym 1:27.8 miejsce 2 srebrny medal
100mstylem zmiennym 1:21.00 miejsce 7

GWÓŹDŹ Pola
100mstylem dowolnym 1:29.20 miejsce 17
50mstylem klasycznym 0:50.42 miejsce13
100mstylem klasycznym 1:41.97 miejsce6
100mstylem zmiennym 1:35.62 miejsce15

HEIN Jakub
50mstylem dowolnym 0:35.09 miejsce 21
100mstylem dowolnym 1:21.73 miejsce 22
50m stylem klasycznym 0:44.52 miejsce 6
100m stylem klasycznym 1:36.10 miejsce 4

KAPITAN Kacper
50mstylem dowolnym 0:37.31 miejsce 11
100mstylem dowolnym 1:22.01 miejsce12
50m stylem motylkowym 0:46.27 miejsce 13
200mstylem motylkowym 3:46,22 miejsce 3 brązowy medal

KRZYŻ Wiktoria
50mstylem dowolnym 0:38.16 miejsce 24
100mstylem dowolnym 1:24.51 miejsce 22
50mstylem grzbietowym 0:44.77 miejsce 11
100mstylem grzbietowym 1:34.19 miejsce 13

LECH Wiktoria
50mstylem dowolnym 0:41.31 miejsce 11
100mstylem dowolnym 1:36.45 miejsce 12
50m stylem grzbietowym 0:49.20 miejsce 14
100m stylem grzbietowym 1:49.83 miejsce7

MENDEL Szymon
100m stylem dowolnym 1:29.73 miejsce26
50mstylem grzbietowym 0:47.23 miejsce 12
50mstylem motylkowy m 0:50.02 miejsce 18
100mstylem zmiennym 1:39.16 miejsce 15

SEMBA Michał
50mstylem dowolnym 0:37.97 miejsce 24
100mstylem dowolnym 1:31.71 miejsce27
50mstylem klasycznym 0:47.85 miejsce
100mstylem klasycznym 1:45.26 miejsce 5

SOJKA Aleksandra
50mstylem dowolny m 0:36.13 miejsce 18
100mstylem dowolnym 1:23.55 miejsce 20
50mstylem klasycznym 0:44.04 miejsce 8
100mstylem klasycznym 1:34.96 miejsce 6

STACIWA Jakub
50mstylem dowolnym 0:43.51 miejsce 24
100m stylem dowolnym 1:42.98 miejsce14
50mstylem grzbietowym 0: 54.97 miejsce 12
50m stylem klasycznym 1:03.89 miejsce 12

STACIWA Kamil
50mstylem dowolnym 0:42.30 miejsce 19
100mstylem dowolnym 1 :43.01 miejsce 15
50mstylem grzbietowym 0: 50.35 miejsce 9
50m stylem klasycznym 1:03.39 miejsce 11

STĘPNIAK Michał
50m stylem dowolnym 0:35.61 miejsce 8
100m stylem do wolnym 1:21.53 miejsce 11
100m stylem grzbietowym 1:32.15 miejsce 6
100m stylem zmiennym 1:31.00 miejsce 8

SZOLC Dominik
50mstylemdowolnym 0:32.07 miejsce 11
100mstylem dowolnym 1:12.97 miejsce 14
50mstylem motylkowym 0:40.44 miejsce 15
100m stylem zmiennym 1:24.56 miejsce 10

WACŁAWEK Mateusz
50m stylem dowolnym 0:3.15 miejsce 15
100mstylem grzbietowym 1:24.63 miejsce 6
100mstylem zmiennym 1:24.58 miejsce 11

ŻOCH Martyna
50m stylem dowolnym 0:41.20 miejsce 21
100mstylem dowolnym 1:33.38 miejsce 18
50mstylem grzbietowym 0:46.91 miejsce11
100mstylem grzbietowym 1:41.75 miejsce 12

Sztafeta 4x50 m st. zmiennym 2:27.01 miejsce 4
BONSZ, Adrian 0: 36.08
BROL, Dominik 0: 40.45
DOMINICZAK, Kamil 0: 40.39
SZOLC, Dominik 0: 30.09

Sztafeta 4x50 m st. zmiennym 2:53.75 miejsce 7
WACŁAWEK, Mateusz 03 +0,73 39.75
SEMBA, Michał 03 50.31
MENDEL, Szymon 03 48.11
HEIN, Jakub 03 35.58

Sztafeta 4x50 m st. zmiennym 3:09.19 miejsce 4
STĘPNIAK, Michał 0:42.21
KAPITAN, Kacper 0 45.44
CZERNIAWSKI, Jakub 0: 57.39
STACIWA, Kamil 0: 44.15

Wyniki naszych byłych zawodników reprezentujących KS PIĄTKA CHORZÓW

BERUŚ, Marta
50m stylem dowolnym 0:32.64 miejsce 7
100m stylem dowolnym 1:13.86 miejsce 9
50m stylem klasycznym 0:40.74 miejsce 6
100m stylem klasycznym 1:29.98 miejsce 6

BILIŃSKA Dominika
50m stylem grzbietowym 0:32.00 miejsce 1 złoty medal
100m stylem grzbietowym 1:11.22 miejsce 1 złoty medal
50m stylem motylkowym 1: 32.42 miejsce 1 złoty medal
100m stylem zmiennym 1:13.78 miejsce 1 złoty medal

KAPITAN Paulina
50m stylem klasycznym 0:42.92 miejsce 4
50m stylem motylkowym 0:39.20 miejsce 6
200m stylem motylkowym 3:09.20 miejsce 2 srebrny medal
100m stylem zmiennym 1:25.66 miejsce 7

SZARPAK Marcin
50m stylem dowolnym 0:27.38 miejsce 1 złoty medal
100m stylem dowolnym 0:59.84 miejsce 4
50m stylem grzbietowym 1:31.19 miejsce 1 złoty medal
100m stylem grzbietowym 1:05.94 miejsce srebrny medal


22 września 2015


II Zawody Pływackie o Puchar „ROSOMAKA”, 26.09.2015

Zawodnicy KP SUKCES wytypowani do udziału w zawodach:

1. Bonsz Adrian
2. Kosytorz Kamil
3. Dominiczak Kamil
4. Szolc Dominik
5. Wacławek Mateusz
6. Mendel Szymon
7. Hein Jakub
8. Gwóźdź Pola
9. Żoch Martyna
10. Sojka Aleksandra
11. Kapitan Kacper
12. Stępniak Michał
13. Krzyż Wiktoria
14. Widera Gabriel
15. Lech Wiktoria
16. Czerniawski Jakub
17. Staciwa Jakub
18. Staciwa Kamil
19. Semba Michał
20. Brol Dominik

W przypadku niemożliwości udziału dziecka w zawodach prosimy niezwłocznie poinformować trenera: Joachim Dulok, tel. 602-513-762 

Opłata startowa za dwa bloki startowe wynosi 40zł.
Zwrot oświadczeń wraz z opłatą do 22.09. br.
Dzieci mają zapewniony na miejscu obiad, opłacony przez klub. Dojazd na zawody wynajętym busem.
Zbiórka uczestników przy kompleksie Hajduki 26.09.2015, godz. 7.00

Miejsce zawodów:
Kompleks Sportowy MICHAŁ Michałkowice ul. E. Orzeszkowej 1


8 września 2015


OBÓZ-PODZIĘKOWANIA


KP SUKCES składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włożyli serce i trud w zorganizowanie obozu dla naszych pływaków w Olecku. Podziękowania również dla wspaniałych opiekunów (Pani Olgi, Pana Krystiana, Mateusza i Darka) za wytrwałość, wielką cierpliwość i okazane dobre serce dla naszych zawodników.

Specjalne podziękowania dla firmy Palm Reisen jak również dla przemiłego Pana Kierowcy za udostępnienie naszym zawodnikom bardzo luksusowego autokaru, którym mogli podróżować. Dziękujemy również Pani Izie Kapitan za dodatkową opiekę nad dziećmi podczas podróży (bardzo się przydała).

Mamy nadzieję, że wszystkim uczestnikom obozu bardzo się podobało. Wypoczęci i pełni sił wrócą od września do szkolnych obowiązków jak również na treningi.
Na otarcie łez, w związku z zakończonymi wakacjami przedstawiamy obozowe wspomnienia.


8 września 2015


OLECKO 2015 - Zdjęcia


Ponad 500 zdjęć do pobrania (spakowany ZIP):




1 września 2015


ROZPOCZYNAMY NOWY SEZON 2015/2016

Informujemy, że zajęcia na basenach rozpoczynamy od 2 września (środa).
Harmonogram treningów na basenie Hajduki pozostaje bez zmian.
Na Basenie Miejskim treningi będą odbywać się w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki w godzinach od 16:00 do 17:30. Serdecznie zapraszamy.

Ze względu na wyższe koszty utrzymania klubu jesteśmy zmuszeni w niewielkim stopniu podnieść składkę klubową.
Opłaty przedstawiają się następująco:

Basen Hajduki - 80zł./m-c płatne do 20-go każdego miesiąca
Basen Miejski - 60zł./m-c płatne do 20-go każdego miesiąca


Zapraszamy również wszystkie dzieci chętne do rozpoczęcia przygody z pływaniem na darmowe treningi przez cały wrzesień.
Akcja ta jest traktowana jako nabór dzieci chętnych do pływania na obecny sezon 2015/2016.
Zajęcia będą prowadzone dla dzieci zdecydowanych do wstąpienia i kontynuowania treningów.
Warunkiem jest wypełnienie deklaracji członkowskiej dziecka.


28 sierpnia 2015


OLECKO 2015





STARSZE WIADOMOŚCI - 2014/2015



CZERWIEC


Dagmara Żurowska


Jakub Staciwa


Filip Klaszczyk



MAJ


Kamil Staciwa


Mateusz Mandrela


Grzegorz Krzemień



KWIECIEŃ


Bruno Krupa


Michał Stępniak


Stasiu Marchwiński



MARZEC


Kamil Pietruszka


Fabian Garsztka


Kacper Kapitan



LUTY


Maja Borczyk


Oliwia Burzyńska


Kamil Dominiczak



STYCZEŃ


Aleksandra Sojka


Patryk Adamiec


Szymon König



GRUDZIEŃ


Marysia Nowak


Adrian Bonsz


Paulina Kaduk



LISTOPAD


Dominik Szolc


Łukasz Szydłowski


Oliwia Blaszka



PAŹDZIERNIK


Martyna Żoch


Przemek Dziurski


Szymon Chromik